2737
2739

با شوهرم دعوام شد پارسال مثل چنین روزی تو. مولودی بودمو نذر کردم اگه تا سال دیگه مثل امروز حامله بودم واسه همین مولودی واسه بچه ها هدیه کوچیک ببرمحالا امروز از ساعت ۱۲بهش گفتم بریم بخریم هی گف باش باش شد ۳منم ۴باید. میرفتم و حاضر میشدم گفتم خودم برم خرید گفت نه میریم شد. ۳:۳۰اخرم گفت کی ب تو اجازه داده ک بری لازم نکرده حالا با مامانم قرار مولودی داشتیم بعدشم ساعت ۸خواسگاری بهش پ دادم خواستی بری ماشینو نبری ک قرار دارم ماشینم برده بود زنگ زدم گفتم برام اسنپ بگیر برم گفت باز کی ب تو اجازه داد. بری اتیش گرفتم زدم زیر گریه و اون فحش من جیغ و فحش حالام سر دردو بی اشتها افتادم حال شام پختنم ندارم

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️

نه من جز جیغ خود زنی هم میکردم

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا نمیخواد شام درست کنی

باز شوهرت میگه کی بهت اجازه داد درست نکنی😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728
کارت اشتباه بوده دی کم عاشقونه تر با سیاست‌تر رفتار میکردی

عزیزم من از۱۲تا سه بهش پیله نکردم براش اب پرتغال اوردم با مهربونی گفتم وقتم تموم شد دیگه

خدایا مرسی ک دخترمو به من هدیه دادی خودت نگهدارش باش 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️❤️
تو چرا

مشکل من زیاد بود کل بارداریم با اشک گریه و جیغ گذشت خدارو شکر بچم چیزیش نشد تو هم سال دیگه با بچت برو مولودی

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2738
مشکل من زیاد بود کل بارداریم با اشک گریه و جیغ گذشت خدارو شکر بچم چیزیش نشد تو هم سال دیگه با بچت بر ...

سلام عزیزم من باردارم هر هفته بحث و کریه و جیغ خودزنی دارم 

بچم چیزیش نمیشه از لحاظ مغزی و روحی 

میترسم آرامش ندارم شوهرم مرد بدیه

خدای من🌼تنها تو را میپرستم و تنها از تو یاری میجویم