2733
2739
عنوان

مامانای باتجربه بیاندکمکم...

171 بازدید | 58 پست

پسرم سه چهار ماه دیگه دوسالش تموم میشه وشیرپاستوریزه بهش میدم

مشکلم اینه که شبا چندبارگشنه اش میشه اسیدمعده شم میزنه بالاوباگریه ازخواب پامیشه یااگه همون موقع گریه هم نکنه تامیرم شیرشو گرم کنم اگه کسی بغلش نکنه گریه و پایکوبی میکنه(اگه شیرشوگرم نکنم یبوست میگیره).

خلاصه اینکه خیلی اذیت میشم چون به محض بیدارشدنش بایدمثل جت برم تو آشپزخونه وشیرگرم کنم وجدای اون هرشب سه بارازخواب پاشدن واقعاسخته...

کسی میتونه کمکم کنه 

اگر بدانید مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می‌دهندتا به خبر مرگ من وشما، دیگرنگران نخواهید شد که درباره ی شما چه فکری می‌کنند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پسرم 9ماهشه هنوزبه اون مرحله نرسیدم نمیدونم.

زمان بیدارشدنشو نمیتونی حدس بزنی قبلش شیرو گرم کنی😳😳😳😳

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑

آخرشب بهش برنج هم دادم امافرقی نکرده

اگر بدانید مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می‌دهندتا به خبر مرگ من وشما، دیگرنگران نخواهید شد که درباره ی شما چه فکری می‌کنند!

مطمئنی برا گرسنگی از خواب بیدار میشه؟شاید دلیل دیگه ای داره شب قبل خواب سیرش کن با یه غذای جامد که دیرتر گرسنه ش بشه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
شام بده بعش قشنگ سیرش کن کمتر بیدار بشه

بیاعزیزجان ببین چی نوشتم...اینکه گفتی افاقه نکرده..

2738
مطمئنی برا گرسنگی از خواب بیدار میشه؟شاید دلیل دیگه ای داره شب قبل خواب سیرش کن با یه غذای جامد که د ...

گفتم که شبایی که آخرشب حتی بهش غذایابرنج دادم هم بیدارمیشه

اگه قبل خواب بهش برنج دادی و بیدار شده مطمئن باش گرسنه نیست شاید تشنه باشه شایدم بغل میخاد شایدم فقط از روی عادته

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
پسرم 9ماهشه هنوزبه اون مرحله نرسیدم نمیدونم. زمان بیدارشدنشو نمیتونی حدس بزنی قبلش شیرو گرم کنی😳😳 ...

تقریبادوساعت به دوساعت

ساعت بذارم یعنی؟من ازهمین چندباربیدارشدن اذّیت میشم.خوابم بهم خورده..😣

یه بار بهش آب بده به جای شیر ببین چطور میشه

2706