2733
2734
عنوان

تازه دو ماه هم نیس عروسی کردیم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1387 بازدید | 43 پست
من سر بعله عقد قهر بودم باهاش سر مامانش که بیشعوره گریه کردم با اشک بله گفتم

خب چرا با اشک بله گفتی،وقتی اشکتو دراورده بود بله نمیگفتی😆

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...
2731

اوایل ازدواج طبیعیه..

ولی یه نصیحت میکنم چون تازه عروسی سعی کن تا میتونی از ایجاد بحث و جدل جلوگیری کنی تا حرمت ها از بین نره و احترامتو همیشه داشته باشی.

با سیاست و محبت و زبون خواسته هاتو جلو ببر

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋

ما که همون هفته ی اول اولین دعوامونو داشتیم. اکثرا هم یکی دو هفته اول اولین دعواشون بوده. شما که خوبه بعد از دوماه

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
پدر شوهر دیکتاتور چه مدلیه؟ 

تو خونشون مرد سالاریه 

نه به عروس نه به پسر رو نمیده

خیلی بداخلاقو لجباز و یدنده اس و حرف هیچکس جز خودش مهم نیست ایششششش

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...
خب چرا با اشک بله گفتی،وقتی اشکتو دراورده بود بله نمیگفتی😆

نمیشد 

مادر شوهرم بد بود شوهرمو دوست داشتم

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒

یاد خودم افتادم دوهقته بود عروسی کرده بودیم،رفتم داداشمو ببینم تازه اونم ی هفته بود رفته بود سربازی برگشتم خونه اینقدر عذابم داد و قهر کردو دعوا کرد،متنفرم ازش متنفر چقدر احمق و خرم من که ب پسر غریبه بخاطر ی صیغه اینقدر دل بستم و اعتماد کردم خاک تو سر من

یاد خودم افتادم دوهقته بود عروسی کرده بودیم،رفتم داداشمو ببینم تازه اونم ی هفته بود رفته بود سربازی ...

خودتو سرزنش نکن.مشت نمونه خروار

تیکر تولد پسر نازم  

من همون روز اولی که رفتم خونم دعواهامون شروع شد..باز شما بعد دو ماه خوبه😑

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗

منم مادرشوهرم اینا توقع داشتن همش برم پیششون و سر بزنم بخاطر نرفتن زیاد ترجیح دادم باردار شم این بود ک بعد دوماه از عروسی باردار شدم الان کمتر میرم ک هیچ تو خونم هم دارم دق میکنم طاقت ندارم بسکه ویار دارم و حالم خیلی بده کاش همچنان میرفتم خونشون خدایی  بدم نبودن اما دوسنداشتم هی برم  

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
منم مادرشوهرم اینا توقع داشتن همش برم پیششون و سر بزنم بخاطر نرفتن زیاد ترجیح دادم باردار شم این بود ...

بخاطر این موضوع دوران خوشت رو حد دادی😐حیف نیست یکی دو سال اول باید کیف  وحال باشه و اشنایی با اخلاق هم دیگه بعد بچه ،،آدم سر لج بازی قانون زندگیش رو عوض نمیکنه که😥😥

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2706