2733
2739
عنوان

تازه دو ماه هم نیس عروسی کردیم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1387 بازدید | 43 پست
بخاطر این موضوع دوران خوشت رو حد دادی😐حیف نیست یکی دو سال اول باید کیف  وحال باشه و اشنایی با ...

نه از زندگیم خداروشکر راضیم و شوهرم خیلی هوامو داره و همه چی خوبه اگه ویار بزاره  دیگه شد ان شاءالله ۳ نفری خوشی میکنیم  

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
نه از زندگیم خداروشکر راضیم و شوهرم خیلی هوامو داره و همه چی خوبه اگه ویار بزاره   دیگه شد ان ...

انشالله نی سالم بیاد بغلت ویار هم تموم میشه دیگه زیاد طول نمیکشه ،،من که خودم هنوز عروسی نکردم ولی به هیچ عنوان نمی تونم تصور کنم ۲ سال یا کمش ۱ سال و نیم به بچه فکر کنم بهترین کار اینه با اخلاقیات هم دیگه بیشتر آشنا بشیم و اولش وقت بزاریم واسه محبت بیشتر به هم دیگه بعد بچه ،در  کناری یخورده هم کیف و حال کنیم😁😁

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله نی سالم بیاد بغلت ویار هم تموم میشه دیگه زیاد طول نمیکشه ،،من که خودم هنوز عروسی نکردم ولی ب ...

خب نامزدی مگه چش ما یا سال نامزد بودیم همه کیف و حالمون کردیم و اشنایی هم بنظر من همون اوایل صورت میگیره و بقیش برا تغییر همدیکه ادامه پیدا میکنه درصورت ناراضی بودن از همدیگه..وگرنه ی ماهه نامزدی همه چی کاملا دست ادم میاد ..ان شاءالله خوشبخت بشی عزیزم

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
منم مادرشوهرم اینا توقع داشتن همش برم پیششون و سر بزنم بخاطر نرفتن زیاد ترجیح دادم باردار شم این بود ...

چقدر کار خوبی کردی اتفاقا از همین اول با بچه کامل میشید دیگه راه دخالتشون بسته میشه

شوهرتم زود مرد میشه

این روزا هممیگذزه نمیمونن

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2731
چقدر کار خوبی کردی اتفاقا از همین اول با بچه کامل میشید دیگه راه دخالتشون بسته میشه شوهرتم زود مرد ...

اره واقا فوایدی هم داشته اینه که نمیزارن دست ب سیاه سفید بزنم  خدا شوهرم حفظ کنه هم بیرون کار میکنه هم تو خونه کلا از اولش خوبه اینطور بار بیاد و مادرشوهرم اینا هم بهم میرسن و اخلاقش خیلی خوبتر شده خلاصه دوران نارکردنمه  اما واق ویارم شدیده از بس تهوع دارم بالا میارم کل بدنم درد میکنه ۳ ماهه کلا غذا هم نپختم هیچی 

خب نامزدی مگه چش ما یا سال نامزد بودیم همه کیف و حالمون کردیم و اشنایی هم بنظر من همون اوایل صورت می ...

عزیزم من خودم عقدم از اخلاق همسرمو کامل شناختم ولی بازم نامزدی با عروسی فرق داره و اینم که بخاطر کار همسرم ما اصلا کیف و حالی نداریم خیلی هم داره عقدمون مزخرف میگذره 😒😒واسه همین اصلا دوست ندارم یه سال اول زندگیمون بچه باشه

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
عزیزم من خودم عقدم از اخلاق همسرمو کامل شناختم ولی بازم نامزدی با عروسی فرق داره و اینم که بخاطر کار ...

سعی کن بازم ازین دوران استفاده کنی نامزدی و عقد واقا  یچیز دیگس اگه ب کار باشه که بعد ازدواج تلاش و کار مرد چندبرابر میشه ماکه عقد همش گشتن و خوشی و بیرون غذا خوردن و کلا خوب بود اما بعد ازدواج ی سری خرجای اضافی مالی میاد که مرد مجبوره از تفریح کم کنه تا ب خرجا و مسولیت های مهمتر برسه کلا از عقدت استفاده کن من شوهرم اگه کارش تا شب طول میکشید شام یا بعد شام میرفتیم بیرون شمام همین کار و کن بگو بدونه و برین خاطره بسازین

اره واقا فوایدی هم داشته اینه که نمیزارن دست ب سیاه سفید بزنم   خدا شوهرم حفظ کنه هم بیرون کار ...

همینجوری عادت کنه خیلی بهتره

دورانت تموم‌میشه ولی قدرتو میدونه

قدمش خیر باشه برات

بهترین کارو توکردی

من پونزده ساله اقدام نکزدم همش به هوای موقعیت بهتر و اینکه خوشی کنیم و سفر بریم

مث سگ پشیمونم

نه خوشی کردیم نه هیچی فقط توسر هم زدیم و حوالی نادرشوهر کردم بیست و چهار ساعتم تو زندگیم دخالت کردن شوهرمم بچه موند مرد نشد

الان فکر میکنن دوسالشه

بابا شده بودخودش میفهمیدن مرد شده آنقدر واسش تصمیم نمی‌گرفتن

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2740

عزیزم اتفاقا اول زندگی بیشتر بحث پیش میاد چون هنوز اخلاق همدیگه ر نمیدونی

یکم صبوری کنید احترام ها رو نگه دارید به خدا مردا رو یکم تحمل کنید خیلی خوب میشن اولش میخوان بگم ما مرررد هستیم

خود خواهی این نیست که اونجوری که خودت میخوای زندگی کنی خودخواهی اینه که از دیگران بخواهی اونجوری که تو میخوای زندگی کنن
همینجوری عادت کنه خیلی بهتره دورانت تموم‌میشه ولی قدرتو میدونه قدمش خیر باشه برات بهترین کارو توک ...

اره میگه تو الان سختی میکشی منم برات جبران میکنم بعد ب دنیا اومدنش خودم نگهش میدارم حتی میشوم واقا روزای  بدی و میگذرونم اما ب امید تموم شدن میگذرونم و..عزیزم شمام دیر نیس اقدام کن ان شاءالله همه چی درست میشه و نی نی خوشمل  سالم بغل بگیری 

سر اینکه گفتن چرا من زیاد سر نمیزنم  اونا توقع دارن بیستو چهاری در خدمتشون باشم

عزیزم حساسیت زدایی کن یه مدت زیاد تر برو که فکر نکنن میخوای پسرشون رو جدا کنی  حداقل هفته ای یه روز برین اونجا یا بعضی روزا برین سربزنین یا زنگ بزن که  بیشتر احساس صمیمت کنید  

سر اینکه گفتن چرا من زیاد سر نمیزنم  اونا توقع دارن بیستو چهاری در خدمتشون باشم

ما با پدر شوهرم اینا تو یه محله بودیم من زیاد نمیرفتم هفته ای یک روز میرفتم پدر شوهرم گلایه کرد پیش شوهرم ،اونم گفت من خودم بهش گفتم هفته ای یک روز بسه آدم نباید شور یه چیزی رو دربیاره ،همون شد دیگه هیچ وقت گلایه نکرد اینم بگم انصافا خانواده شوهرم آدمای خوبین 

خدا جونم ازت ممنونم به خاطر همه چی خیلی دوستت دارم 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜