2737
2739

ما اصفهان هستیم.دخترم دوماه و دوازده روزشه.چه جوری لباس بپوشونم.هنوزم دوتا بپوشونم?کی تاب و شورت تنش کنم پس😵😵😵شبا چقدر تنش کنم?تاکی پتو دورپیچ میخواد برا بیرون

هیچی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دخترم ۴ ماه و نیمشه هنوز دوتا میپوشم جورابم میپوشم کلاه نازکم میذارم پتو هم میبرم اما از برج ۳ پتو و جوراب نمیپوشونم اصفهان هستم 

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76
2728
من دخترم ۴ ماه و نیمشه هنوز دوتا میپوشم جورابم میپوشم کلاه نازکم میذارم پتو هم میبرم اما از برج ۳ پت ...

پس میگی تاخرداد صبرکنم?دلم میخواد لختی ببرمش بیرون 

هیچی  
من تاپ و شورت😓😓😓

خوب اون فقط ی آستین بلند و شلوار تریکو کافیشه بیرونم ی تاپ زیر دکمه و حوراب اگه باد میاد کلاه تریکو 

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
2738
پس میگی تاخرداد صبرکنم?دلم میخواد لختی ببرمش بیرون 

اره هنوز بادای سرد میاد یه وقت گوش درد میشه بعدم تابستون زیاد لختش نکن طفل معصومو میسوزه پوستش 

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76
خوب اون فقط ی آستین بلند و شلوار تریکو کافیشه بیرونم ی تاپ زیر دکمه و حوراب اگه باد میاد کلاه تریکو& ...

اره احساس میکنم گرمشه.ولی شبا دوتا بپوشه خوبه?یه تاب با یه استین بلند?

هیچی  
اره هنوز بادای سرد میاد یه وقت گوش درد میشه بعدم تابستون زیاد لختش نکن طفل معصومو میسوزه پوستش 

بیرون فقط باماشین خونه بابام یا پدرشوهرم اگه برم جایی نمیبرم دخترمو?توخونه دلم میخواد لختش کنم مینرسم

هیچی  
بیرون فقط باماشین خونه بابام یا پدرشوهرم اگه برم جایی نمیبرم دخترمو?توخونه دلم میخواد لختش کنم مینرس ...

تو خونه اگه گرمه بکن ما از قبایل آفرقایی هستیم 😂 

شوهرمو پسرم با شورت لباسا تو خونه ایاشون نوئه 

منم با تاپ شورت 😂 

دخترمم آوردیم تو دور با تاپ زیر دکمه و تاپ شورتک میگرده 😂

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩

من کرمانم پسرم از دوماهگی به لایه همش پوشوندم وقتی هوای خونت خوب باشه نیازی نیس دولایه باشه ولی تا قبل عید پتو پیجش میکردم میبردم بیرون ولی الان نه میزارمس تو کریر و پتو همینطوری میندازم روش. تو خونه ام الان آستین حلقه ای با شلوار تنشه.مادرشوهرم میگه کم نمیپوشی برای بچه؟میگم‌عادت کرده دیگه

2706