2737
2734

سلام عصر بخیر

خانوما من امروز صبح از دخترم یه چیزی شنیدم خیلی ناراحت شدم  یه حس بدی بهم دست داد..دخترم یه کارت پول داره. .. اون وقت مادر همسرم بهش گفته که من هرماه مقداری پول برات واریز میکنم ولی مامانت نفهمه فقط من و تو و بابات بدونیم...میگفت چند بارهم تکرار کرده.دخترم طفلی یادش نبوده تازه امروز یادش اومده مادر همسرم همیشه خودشو خوب جلوه میده منم احترامشو داشتم ولی نمیدونم چرا اینجوری گفته...ناراحت شدم کلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظر من اصلا کار بدی نکرده 😐

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2738

فقط مات اون نظرایی هستم که میگن اشکال نداره

خارج از اینکه رفتارشون زشت بوده و باید با شما هماهنگ میکرده ...پنهان کاری هم داره به دخترتون یاد میده

شما خیلی محترمانه کارش رو به روش بیار و بگو این مدل محبت کردن بداموزی داره 

به نظر من اصلا کار بدی نکرده 😐

یعنی شما بودی بهت بر نمی خوره از کلمه مامانت نفهمه خیلی بدم میاد یعنی پول اینقدر اززش داره که پنهان کاری میکنن و به بچه من یاد میدن...؟؟

فقط مات اون نظرایی هستم که میگن اشکال نداره خارج از اینکه رفتارشون زشت بوده و باید با شما هماهنگ می ...

اره خیلی ناراحت شدم واقعا انگار من غریبه هستم یا محتاح دوقرون پول اونام بهم بر میخوره

یعنی شما بودی بهت بر نمی خوره از کلمه مامانت نفهمه خیلی بدم میاد یعنی پول اینقدر اززش داره که پنهان ...

ای خواهر خانواده شوهر من از شوهرم پول گرفتن گفتن زنت  نفهمه  منم متنفرم از این کلمه 

تازه بهشون گفتم چرا گفتید میگن چیزی نشده که😐😐

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
ای خواهر خانواده شوهر من از شوهرم پول گرفتن گفتن زنت  نفهمه  منم متنفرم از این کلمه  ...

چقدر زشته این رفتارها انگار غریبه ادمو حساب میکنن خیلی منم متنفرم

2706