2737
2739

تو تاپیک قبلی گفتم که دخترم شپش گرفته دیروز ..

از دیروز تا حالا سرکه و روغن زیتون اینا استفاده کردم شپش ها مردن و رشک ها بودن که امروز همشو جدا کردم ..ولی فکر کنم بازم باشن...

و اینکه در مورد لباسا و حوله و..دخترم اب میجوشونم به صد درجه که رسید لباسارو میزارم تو وان و اب جوش و میریزم روش ..به نظرتون شپش و رشک ازبین میرن؟؟

داروخونه شامپوش و می فروشن از اون بگیر بزن سرش خیالت راحت شه

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

اره فکر کنم با حرارت بالا کشته میشن

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سولفور ۴ درصد با وازلین ۹۶ درصد قاطی کن چهارروز رو سرش بمونه اگه بچت ۴ سال ب بالا

۶ سالشه ..از چیزای طبیعی استفاده کردم خدارو شکر ۹۰ درصد ازبین رفت ...موندم واس لباسا و ملحفه و...چکار کنم 

2738
فقط شامپو درمانش میکنه فک کنم اسمش پرمترین بود

شپش ها مردن رشک ها هم خیلی کم شدن اول رنگش سفید بود بعد استفاده از روغن زیتون و سرکه هم اندازشون کوچیک شد و هم تغییر رنگ دادن 

رشک هم ازبین میبره؟

ارههههه خیییلی خوبه همشون میمیرنننن.اگه یک دونه رشک تو سرش مونده باشه همون تبدیل ب شپش میشه همه جارو پر میکنه این تنها چیزی بود ک برای بچه های خواهرم اثر کرد.فقط محلول رو بزار سه روز بمونه رو سرش.دفعه اول حموم بردن چربیش تموم نمیشه یکی دوبار دیگه ببری حل میشه

میشه برام صلوات بفرستین تا باردار باشم...😢😢خیلی وقته منتظرم خدایا....
شپش ها مردن رشک ها هم خیلی کم شدن اول رنگش سفید بود بعد استفاده از روغن زیتون و سرکه هم اندازشون کوچ ...

من تو یه کتابی بود که به اجیم داده بودن از مدرسه خوندم نوشته بود تنها راه درمانش شامپوا‍ِ دیگه نمیدونم

وای منم 8 ماه پیش رفتم تولد بعد شالمو گذاشتم رو شال بقیه نمیدونم کی شپش داشت که منم گرفتم ولی خب اول با مایونز دخل بزرگاشو دراوردم بعدم مدام روغن زیتون میزدم تو حمامم نرم کننده میزدم کف سرم با شونه دندونه ریز شونه میکردم که رشکا برن و مامانمم برام دونه دونه تار موهامو چک میکر کع رشکی نداشته باشم روی بالشمم پلاستیک کشیده بودم بعد یه پارچه دیگه کشیده بودم که سرم به خوده بالش نخوره و از اسپری دافع شپش هم برای محل خوابم استفاده میکردم خدا روشکر یکماهه خوب شدم

2706