2737
2734
عنوان

لطفاً بیاین...

188 بازدید | 25 پست

کیا تا حالا بی حسی یک طرفه عصبی بدن داشتن و خوب شدن لطفاً بگین چقدر طول کشید و چکار کردین خووب شد...

تعداد رای : 3
نظرسنجی
۱
1
33%
۲
2
66%
خوبه که هستی ،چقدر خوبی که با وجود بدیای من بازم حواست بهم هست کاش منم یک ذره قدر شناس بودم 😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول از همه برو دکتر اگه چیز خاصی نبود با طب سنتی سیستم ایمنیت رو تقویت کن

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2731
اول از همه برو دکتر اگه چیز خاصی نبود با طب سنتی سیستم ایمنیت رو تقویت کن

چ ربطی به سیستم ایمنی داره الان بهتر شدم بعد چند ماه ولی هنوز خوب خوب نیستم

خوبه که هستی ،چقدر خوبی که با وجود بدیای من بازم حواست بهم هست کاش منم یک ذره قدر شناس بودم 😥
چ ربطی به سیستم ایمنی داره الان بهتر شدم بعد چند ماه ولی هنوز خوب خوب نیستم

من نمی دونم رفتی دکتر یا نه ولی ام اس یکی از دلایلش ضعف سیستم ایمنیه.طبعت شاید سرد باشه. شاید چون زیاد استرس داری اینجور میشی. بالاخره اینا همشون می تونن دلیل باشن. بخاطر همین میگم برو دکتر اول.نگفتم که ذهنت درگیر بشه صرفا چکاپ انجام بدی بد نیست

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738
تو ۱۰۰ سالگی فوت شد. ۲۰ سال همینطوری موند

میشه بگین دقیقا مشکلشون چی بود یعنی نمی‌تونستم راه برن فلج بودن یا فقط یکم کرخت بود 

میشه بگین دقیقا مشکلشون چی بود یعنی نمی‌تونستم راه برن فلج بودن یا فقط یکم کرخت بود 

فقط یه قسمت بدنش تکون میخورد.

مُشکلِ خِیلیا اینهِ کهِ {جای خودشون} میخان بقیه رو آدم کنن  
من نمی دونم رفتی دکتر یا نه ولی ام اس یکی از دلایلش ضعف سیستم ایمنیه.طبعت شاید سرد باشه. شاید چون زی ...

آره چکاپ شدم سالم بودم خداروشکر فقط یک مدتها اعصابم سر یک مسایلی خورد بود و استرس داشتم اینجوری شدم

فقط یه قسمت بدنش تکون میخورد.

نه من اینجوری نیستم فقط یکم بی حس میشه پوستم اگر نه از لحاظ حرکتی مشکلی ندارم خداروشکر

نه من اینجوری نیستم فقط یکم بی حس میشه پوستم اگر نه از لحاظ حرکتی مشکلی ندارم خداروشکر

نمیخام بترسونتما. آزمایش ام اس دادی؟

مُشکلِ خِیلیا اینهِ کهِ {جای خودشون} میخان بقیه رو آدم کنن  
آره چکاپ شدم سالم بودم خداروشکر فقط یک مدتها اعصابم سر یک مسایلی خورد بود و استرس داشتم اینجوری شدم

دمنوشای آرامبخش بخور. بابونه،زعفرون،سیاهدانه. 

برای سیستم ایمنیتم اگه میتونی سه روز تو هفته صب ناشتا یه حبه سیر بخور. نگینی ریز خورد کن با یه لیوان آب ولرم مایل به سرد. من خودم این مشکلو 4 سال پیش داشتم. اینارو انجام دادم خوب شدم

2706