2737
2739

به خودت برس و یه لباس قشنگ کن. خیلی نمی‌خواد آرایش کنی شبیه عروسک شی😐 نچرال بیوتی باش😁⁦❤️

لباست هم یه پیرهن تا زانو با کفش مهمونی😉 ولی خیلی پاشنه دار نپوش جلف میشه🤔😁 شام مورد علاقشو درست کن و رومیز رو خلوت کن. فقط ظرف غذا و بشقاب باشه. یه گلدون رز بزار روی میز. چند تا شمع هم روشن کن. همسرت که اومد اول باهاش صحبت کن و باهاش موضوع رو مطرح کن. با هم در کمال آرامش صحبت کنید😁 سعی کن اون وسط شوخی هم بکنی بخنده😂😉⁦❤️⁩ 

بعدش هم دیگه خودت میدونی...😐😂🤔⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی به نظر من یه لباس ملیح بپوش نه اون مدلی که دوستان گفتن

لبخند همش رو لبت باشه موهاتو باز بزار  آهنگ ابی بزار پخش شه

برو بغلش بشین برای مراحل بعدم اگه میخوای خیلی دیگه رمانتیک شه روغن بچه جانسون بگیر ماساژش بده خیلی فولانه بوش

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
2731
عشق هوشبریه برااون نمیدونی؟

هوشبري كارش راحتره اونو راحتره بيست الي سي درصد بزنه

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
میگف پروفسوری مالِ دو دهه پیشه ؟😂😂😂

😅😅😅هرچي ميگه روو چشاات بزااار عهههه😖

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
خخخ  چه امضای باحالی😍

ارایش غلیظ یکم  قر ریز  

یه ماچ ابدار شمع ها رو بردار

یه شام لذیذ بزار روی میز 

اتاق خالی تخت وبخاری 

اول کرشمه بعدش نوازش 

با غمضه وناز کارو کن اغاز 

اینها رو عمل کن نتیجه می ده عزیزم 

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
2706