2737
2739
من حق باهام بود وارونه طلبکارمه دلم میخواد بزنمش که جراتشو ندارم به بابام فحش داد عوضی اشغال کثافت

لعنتی شوهر من ن میرنه ن بی احترامی میکنه وگرنه با اسفاات یکیش میکرد م😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سر چی قهری 

روز ۱۳ بدر بچه ۱ سالمو داد به خواهر شوهرم تا ببرنش بیرون بدون من و باباش

بچم هم خوابش میومد و شدید گرسنه بود گفتم نده داد گفتم بزار شیر بدم بعد گوش نداد گقتم زنگ بزن زود بیارنش گفت به تو ربطی نداره بچه خودمه پیرهنمو پاره کرد زد تو سرم بی نهایت فحش و عربده کشید سرم

لعنتی شوهر من ن میرنه ن بی احترامی میکنه وگرنه با اسفاات یکیش میکرد م😁

منم نمیزنه فقط تا دعوامون میشه حرف خانوادم وسط میکشه که درست تربیتت نکردن وفحش میده منم میدم بهش

👈خنده تلخ آدما همیشه از دلخوشی نیس گاهی شکستن دلی کمتر از آدمکشی نیست👉
روز ۱۳ بدر بچه ۱ سالمو داد به خواهر شوهرم تا ببرنش بیرون بدون من و باباش بچم هم خوابش میومد و شدید ...

اخی عزیزم الان بچت کجاست

2740
وای شوهر منم میگه تربیت یادت ندادن😂

نیست که خودشون خیلی باتربیتن مرده شور خانواده شوهر من ببرن

نیست که خودشون خیلی باتربیتن مرده شور خانواده شوهر من ببرن

وای من گیر یه شوهر وسواسی ام دهنم و صاف کرده همه جارو میشورم میسابم انواع شوینده...

باز میره وایتکس میریزه جاهایی که سابیدم کلا دیوونم کرده نمیدونی

اونوقت‌میز کامپیوترش گ وه گرفته پر کاغذ و اشغال قبض و لامپ و باطری دست نمیزنه به منم‌میگه دس نزن😤😤

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
روز ۱۴ فرودین بچمو برداشتم اومدم خونه پدرم تا الانم ازم خبری نگرفته

کاملا حق باشما بوده کاش میموندی خونه خودت و اونجا باهاش قهر بودی آخه خانواده شوهر الان حسابی پرش کردن وخوشحالن پسرشون وردلشونه من شوهرم از خداشه برم خونمون قهر وقتی دعوای بد میکنیم اما بهش میگم اینجا خونه منه تو باید بری

وای من گیر یه شوهر وسواسی ام دهنم و صاف کرده همه جارو میشورم میسابم انواع شوینده... باز میره وایتکس ...

شوهر من شلخته ست 

2706