2733
2739
عنوان

اگه میتونستین مهاجرت کنین و شرایطش رو داشتین میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 80 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انقدر سریع ساکم رو میبستم که وقت نکنم این سوال بیاد تو ذهنم

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊

منم هدفم مهاجرته. میتونستمم برم چندماه پیش. اما دلم نیومد مامانم گناه داره. انشاله جور بشه خانوادگی میریم 

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
2731
اگه اینجا موقعیت شغلی خوبی داری نرو. مخصوصا اگه پزشکی!! ولی اگه فکر می‌کنی اون جا بهتر میتونی شروع ...

ممنون عزیزم 

من یه دختر کوچیک ۱۲ ساله هم دارم اگه شرایطش یهو عوض شه صدمه نمی بینه؟

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
2738
انقدر سریع ساکم رو میبستم که وقت نکنم این سوال بیاد تو ذهنم

دوری از خانواده چی؟

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
دوری از خانواده چی؟

دلتنگ میشم ک برام سخت هست شاید حسابی گریه هم بکنم اما نه انقدر که مانع رفتنم بشه

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊

اگه مجردبودم ومیتونستم ازطریق شغلم برم چراکه نه میرفتم  ولی الان کلاروال زندگیم یجوردیگس بازم خداروشکر .دوری ازخانواده واقعاسخته 

یاارحم الراحمین به خودت توکل کردم   
ممنون عزیزم  من یه دختر کوچیک ۱۲ ساله هم دارم اگه شرایطش یهو عوض شه صدمه نمی بینه؟

ببین آخه الان شرایط فرق کرده...دختر ۱۲ ساله الان به اندازه یه دختر ۲۰ ساله می‌فهمه 

بچه‌ها عاقل‌تر شدن از همه نظر. اگه دخترت به زبان انگلیسی تسلط داره اصلا نگران نباش چون اون خیلی بیشتر از سنش می‌دونه. اینکه چیکار باید کنه و نکنه. تو خارج با کی‌ها بگردم و نکرده. چجوری با بقیه دوست شه یا حتی با کیا دوست بشه

از نظر درسی هم اروپا و امریکا از ما عقب‌تر هستن. یعنی بچه‌ها تو کلاس پنجم جدول ضرب و مساحت مربع و مستطیل یاد میگیرن. دختر شما بره اونجا یه جورایی همه درس‌ها رو بلده و خب این خیلی کمکش می‌کنه. می‌تونه اونجا پیشرفت کنه در آینده

دلتنگ خانوادت نمیشدی؟

نه بابا ...اونام راحتترن.

وزن اولیه۹۴ وزن الانم ۸۲ وزن هدف ۶۵...من تا عید یه خوشگل خوشتیپم...کربوهیدرات نشاسته نمی خورم...من ۷۷ کیلو شدم.من تا خرداد میشم ۷۰
2706