2737
2739

من زیرچشمام کمی تیرگی داره و وقتی میخندم چروکم میگیره میخواستم کرم دور چشم آکواپورین اوسرین بخرم ولی خب کرمای دورچشمو باید دوبار در روز زد....

حالا سوالم اینه که وقتی ارایش چشم میکنیم مثلا کانسیلر میزنیم زیرش باید چ کرمی استفاده کنیم ک بالاخره کانسیلر واسه پوستمونم ضرر نداشته باشه دگ؟؟ همون دور چشم یا یه کرم دیگه؟؟؟

خواهشا هرکی اطلاع داره ج بدم سردرگم شدم😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کرم دور چشممو میزنم میذارم جذب بشه بعد کانسیلر

اها اخه میگن کرم دورچشمو دوبار در روز بزنین یه بارشم قبل خواب باشه...اونوقت ادم ممکنه چندبار بخواد ارایش کنه نمیشه ک همش اون دورچشمو زد

اها اخه میگن کرم دورچشمو دوبار در روز بزنین یه بارشم قبل خواب باشه...اونوقت ادم ممکنه چندبار بخواد ا ...

چجوری تو روز چند بار آرایش میکنی؟؟ جالب بود واسم 

من نهایتا دوبار تازه فقط یه بارش کانسیلر و اینا داره شاید هیچکدوم رو کانسیلر نزنم

به نظرم برو به سمت درمان تیرگی زیر چشم نه پوشاندن با آرایش 

تو طب اسلامی درمان داره گلم

2738
اها اخه میگن کرم دورچشمو دوبار در روز بزنین یه بارشم قبل خواب باشه...اونوقت ادم ممکنه چندبار بخواد ا ...

نه من شده روزی سه  چهار بار هم زدم😂. کلا هر بار صورتمو میشورم دور چشم میزنم

چجوری تو روز چند بار آرایش میکنی؟؟ جالب بود واسم  من نهایتا دوبار تازه فقط یه بارش کانسیلر و ا ...

اخه وقتی میام خونه باید حتما همه ی آرایشمو پاک کنم از صورتم بعد باز چندساعت دگ بخوام برم یه جایی دوباره از اول آرایش میکنم

تیرگیمم از خیلی ساله بوده فک کنم ارثی باشه حالا ولی یه سر دکتر میرم ببینم شاید چیزی باشه بزنم بهترشه

نه من شده روزی سه  چهار بار هم زدم😂. کلا هر بار صورتمو میشورم دور چشم میزنم

اهاا😅 شما چ مارکی استفاده میکنین کرم دورچشمو؟؟ اوسرین خوبه بنظرتون؟ واسه سن من سنگین نیس؟۲۱سالمه

اهاا😅 شما چ مارکی استفاده میکنین کرم دورچشمو؟؟ اوسرین خوبه بنظرتون؟ واسه سن من سنگین نیس؟۲۱سالمه

من ۳۱ ام.کدلی میزنم.

شما اگه خیلی دور چشمت چروک نداره دور چشمی بگیر که حالت آبرسانی داشته باشه بیشتر.

اوسرینو نمیدونم عزیزم تا حالا استفاده نکردم ازش. اما اوریاژ آبرسانی خوبی میکنه.ولی بازم یه تحقیقی بکن قبل خرید☺

برو درمانش کن کانسیلر اصلا معجزه نمیکنه تازه بعد ی مدت بدترم میکنه .ولی قبل کانسیلر دور چشم تو بززن.پرایمر زیر چشم نزن ک سنگینه بعد کانسیلر هم ی پودر فیکس بزن .تون رنگ کانسیلرت به سفیدی و گچی و هلویی نره ک کبودی رو دو چندان میکنه 

2706