2733
2734

بچه ها شما هم اگه چند بار با همسرتون حرف بزنین و اون یا واکنشی نده یا اصلا نشنوه نارلحت نمیشین؟

من بعد چندین بار بی توجهی دیدن تو شنیدن حرفام امروز دیگه دلم خیلی گرفت از صبح اصلا حوصلشو نداشتم. رفتیم خرید تره بار اومدیم بی حوصله دراز کشبده بودم تا اینکه گفتم تو به من محل نمیدی حرفامو حداقل نصفشو نمیشنوی. دیگه بحث بالا گرفت صداش رفت بالا داد زد روزعیدی گیر دادی 

ولی از اول زندگیمون که هفت سال میگذره هم چند بار همینجوری ازش رنجیده بودم. میگم وقتی حرفامو یا نمیشنوی یا هییییچ واکنشی نمیدی بهشون من انگیزه برا حرف زدن ندارم. جلوی پسر نوزده ماهم کلی دعوا کردیم هی داد زد فحش داد منم انقدر زدم تو سر خودم ازین حرفایی که بلند بلند بهم میگفت و همسایه ها میشنیدن داشتم از حال میرفتم. 

شکرت که می گویم شکرت

گفت ازین ببعد روز نعطیل هم میرم سر کار. گفتم بچه رو هم میبری هر گوری که میری من میخوام استراحت کنم. گفت ببر خونه مامانت گفتم مگه مامانم پرستار بچست میبری خونه مامان خودت. کی گفته همه چیز بچه با مادر باید باشه

شکرت که می گویم شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم با دیوار حرف بزنم بهتر گوش میکنه تا شوهرم

دیروز اعتراض کردم میگه خیلی بچه ای حالم بد شد

منم یکم بحث کردم باهاش و الانم سرسنگینم باهاش

واقعا دیگه حوصلشو ندارم عین مجسمه اس واسه حرفام

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
اه به درک نمیشنوه  واسه چی خودتو زدی واسه چی میزاری بچه ت دعواتون و ببینه مردا همشون همینن م ...

ما اصلا اهل دعوای اونطوری نیستیم بخدا. همه تو فامیل ما رو مثال میزنن انقدر سعی کردیم خوب باشیم با هم

ولی من دیگه خسته شدم انقدر به بهانه ی خستگی حرفامو نمیشنوه😣

شکرت که می گویم شکرت

فکرکنم همه مردا همینن شوهر منم اینجوریه انگار دیوارن

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
2740
منم با دیوار حرف بزنم بهتر گوش میکنه تا شوهرم دیروز اعتراض کردم میگه خیلی بچه ای حالم بد شد منم یک ...

بخدا خسته شدم چرا انقدر سر به هوان. ما دعواهامون نهابت یکی دو ساعته ولی این دفعه اصلا نمیخوام ببینمش با صدای بلند فحش میداد همه همسایه ها شنیدن فردا چطوری سر بلند کنم اخه 😣😣

شکرت که می گویم شکرت
بخدا خسته شدم چرا انقدر سر به هوان. ما دعواهامون نهابت یکی دو ساعته ولی این دفعه اصلا نمیخوام ببینمش ...

حق داری من درکت میکنم منم دیگه حوصلشو ندارم واقعا دیروز بهش گفتم بیکار و بی پول ک هستی ب حرفامم ک گوش نمیدی دلمو ب چیت خوش کنم گفت هیچی گفتم پس برو نبینمت چند ساعتی رفت بیرون راحت شدم 

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

بچتو چرا مادرشوهرت نگه داره

من اصلا دلم نمیخاد بچم پیش اونا باشه مث اونا تربیت شه بخصوص مادرشوهرم که فقط تو دهنش فحشه.....دیروز نزدیک اذان اومد خونمون ک بچه ۶ ماهه منو ببره خونش بعد ما بریم دنبالش گفتم نه گریه میاد پدرشم نیس الان منو بیاره بهر حال ندادم

پررو از الان میخاد بچمو ببره خونش....دلم خونه نگرانم به هیچ وجه بدون خودم بچمو تنها بهشون نمیدم

بماند که انقد بوسش میکنه که بچه کلافه میشه و صورتش قرمز

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
بچتو چرا مادرشوهرت نگه داره من اصلا دلم نمیخاد بچم پیش اونا باشه مث اونا تربیت شه بخصوص مادرشوهرم ک ...

مادر شوهرم اونجوری نیست ادم خوبیه هر از گاهی بیرون میریم میذارم پیشش. ولی الان گفت ببر خونه مامانت گفتم ببر خونه مامان خودت

شکرت که می گویم شکرت

شوهر منم همینه 

ولی من دعوا نمیکنم 

اگر حرفم خیلی مهم باشه میگم حواست با من هست حرف بزنم اگر بگه نه که نمیگم میزارم واس یه وقت دیگه اگر بگه اره شروع میکنم به گفتن 

اگر هم حرف بزنم بدون گفتن و توجه نکنه هرچی دم دستم باشه برمیدارم میگیرم جلو صورتم به اون میگم 

مثلا میگم بشقاب جون اینجوری شد اونجوری شد فلان بهمان و تعریف میکنم برا بشقاب اونم میخنده بغلم میکنه بعدش هم گوش میده به حرفام 

دعوا نکن که اینجوری انگار زوری ازش توجه میخوای

حق داری من درکت میکنم منم دیگه حوصلشو ندارم واقعا دیروز بهش گفتم بیکار و بی پول ک هستی ب حرفامم ک گو ...

😅😅😅😅😅

ببخشید خندم گرفت که شوهرت خودش گفت هیچی!

انقد خونسرد

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
😅😅😅😅😅 ببخشید خندم گرفت که شوهرت خودش گفت هیچی! انقد خونسرد

اینقدر خونسرده و ریلکسه لامصب ک خاله ام رفته بود کربلا گفته بود یا امام حسین یکم از ریلکسی این بشر کم کن

جلوش بمیرم مهم نیس براش😕🤨