2737
2739
عنوان

پسرای ۲۲ تا ۲۴ سال از نظر مالی در چه حد هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1514 بازدید | 175 پست
23سالگی چ کار دولتی داشت ؟؟؟ سربازی نرفته 

نظامیه عزیزم. چون خودش پلیسه فقط6ماه آموزشی رفته که جز خدمتش محسوب میشه

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عه😐 من فکرمیکردم انتظامی و سپاه و ارتش خیلی مایه دارن و حقوقشون خیلی بالاست😓

ارتش و نیروی انتظامی رو نمی دونم 

ولی سپاه خیلی بد حقوق میده

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
وای خخخخ

خنده نداره عزیزم پسر باید جنم کار داشته باشه داداش من ۱۰ سالش بود کل تابستونو میرفت میوه فروشیکار میکرد از همون موقع پول جمع کرد و الانم ماشالا با اینکه سنش کمه مردیه برای خودش امسالم به عنوان جوان ترین آرایشگر استان البرز ازش تقدیر کردن،مثل خیلی از پسرای بچه ننه پول تو جیبیشو از باباش نمیگیره امسال عید نفری ۲۰۰تومن به من و مامانم و دخترم عیدی داد فقط تازه کمک حال بابا ماملنمم هست زندگیم😍😍

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
آخی چقدر سخته پس کار دوم نمی تونه بگیره؟

نه دیگه فقط گاهی اگه آخر ماه کم بیاریم میره با ماشین اسنپ کار میکنه😪اونم سعی می کنیم با ملاحظه خرج کنیم که به آخر ماه برسونیم 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2740
خودت اهل سنت هستی 

نه عزیزم 

شیعه هستم

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
خنده نداره عزیزم پسر باید جنم کار داشته باشه داداش من ۱۰ سالش بود کل تابستونو میرفت میوه فروشیکار می ...

بایدکلاسای تخصصی کوتاهی وگریم دامادم بره پاکسازی پوست وکس صورت رنگ همشونو فوق تخصص بگیره

چه رشته ای؟

چی تدریس می کرد

یا چی درس میخوند؟

زیست درس میداد دندون میخوند

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
ارتش و نیروی انتظامی رو نمی دونم  ولی سپاه خیلی بد حقوق میده

واقعا شرایط کاری سختی دارن فکر میکردم درامدشون خیلی بهتره اخه ۲۵۰۰ واسه اونا چیه😑

با جونشون دارن کار میکنن حیفه واقعا

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍
عه😐 من فکرمیکردم انتظامی و سپاه و ارتش خیلی مایه دارن و حقوقشون خیلی بالاست😓

نه بابا بشنو و باور نکن 😂🤦‍♀️الان فرمانده همسرم که مثلا لیسانس داره با همسر من که دیپلم داره حقوقشون 200تا300تومن بیشتر فرق نداره... 😕