2733
2739
عنوان

پسرای ۲۲ تا ۲۴ سال از نظر مالی در چه حد هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1514 بازدید | 175 پست
خوب قبولش کن اصلا ترید نکن یالا تا از دست نرفته    هم پزشکه هم همه چی داره دیگ چی میخوایی

یبار تو دوران عقد جدا شده بم نگفته بود☺

فعلا تو مرحله دهن سرویس کردنم😂

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
اره داداش منم یه مدت همین شغل شوهرتون داشت برجی یه میلیون و ۴۰۰ میدن البته الان نه ها سال ۹۳ خیلی در ...

شوهر من ماهی ۳و نیم درآمدشه حدودا البته خداروشکر خونه و ماشین داریم و بسمونه ولی خب برادرشوهرم سیکل داره و پیمانکاره ساختمونه ۴سالم از شوهرم بزرگتره ولی خیلی از لحاظ مالی وضعشون از ما بهتره خونه ماشین ویلا تازه بازم دنبال ملک خریدن و پیشرفته

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسر من از 15 سالگی کار کرده بود....بسته به طرفت داره که چقد آدم کاری ای بوده باشه... یهه 20 ساله ممکنه چیزی داشته باشه که یکی تو 40 سالگیش میتونه داشته باشه... بسته به هوش و پست کارش داره

بستگی به درامد پدرش داره.پسرداییم وداداشم همسن هستن ویه موقعیت دارن .اما داداشم بیکاره وهیچی نداره ...

وای خدای من چقدر سخت یعنی باباش ماهانه بهش پول میده تا بره خرج زنش کنه 

2728

داداش من ۲۲ سالشه سربازی نرفته یه گوشی اپل آخرین مدل یه ماشین پژو پارس ۹۵ یه وانت ۸۵ که با وانت دست فروشی میکنه با حدود ۱۵ قرض البته بدون پول بابام اینا رو خریده

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم

بستگی به تلاشش داره من ۲۴ساله میشناسم همه چی داره ولی خوب پسر عموی من ۲۵سالشه جوشکار صنعتیه الان دوساله ماهی ۲ونیم درآمد داره یه خونه هم داره میسازه متاهله😉😊

من عشق آرزو کردم تو برآورده شدی❤
2738

چار سال پیش شوهرم اومد خاستگاریم ۲۴ سالش بود

یه مسکن مهر ۱۶ تومن نوشته بود

دو تومنم وام برا عقذ

باباش پول طلا و نصفه پول عقدو داد

بعد عقد ی پراید خریدیم با وام ۱۲

۸ تومن ما بقی خونه رو دادیم

خرجای دوران عقد+ مراسما مثلا طلا و شب چله و .. با خودش بود

باباش پول ام عروسیمونو داد بقیه چیزا رو خودمون دادیم تو خمنه گرفتیم فیلم بردار نیاوردیم

۵ تومن تو خونمون خرج کردیم کمدو و میز ارای و هود و فلان

۱ و نیم تخت و تشک

چوبیا با پسره اخه

و ارایشگاه و اتلیه و شعبده بازو اینا واس عروشی 

۱۰ تومن پاتختی جمع شد

یه کوه وام داشتیم

دو سااه عروسی کردیم

بیشتر وامامون صاق شده + دهنمون

شوهرمم کارگره

حقوقش تو این چار ساا نهایت ماهی یک و دویست

بسه یا برات بازم فاکتور کنم؟؟

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!
چار سال پیش شوهرم اومد خاستگاریم ۲۴ سالش بود یه مسکن مهر ۱۶ تومن نوشته بود دو تومنم وام برا عقذ ب ...

آخی عزیزم متوجه شدم واقعا مرد خوبیه ک با حقوق کم همه کاری کرده خونه برات خریده ماشین خریده عروسی گرفته قدرشو بدون

سئو دیگه چیه؟

یه سری اقداماتی است که به روی سایت انجام میشه تا اون سایت باکلمات خاصو دلخواه بیاد صفحه ی اول یا ردیف اول گوگل

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم