2733
2734
عنوان

پسرای ۲۲ تا ۲۴ سال از نظر مالی در چه حد هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1514 بازدید | 175 پست

دیگه اگ واقعاااا کاری بودی باشه از دبیرستان و اینا کار کرده باشه الان نهایت 20 ملیون نهایتتتتتش ها 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بستگی به درامد پدرش داره.پسرداییم وداداشم همسن هستن ویه موقعیت دارن .اما داداشم بیکاره وهیچی نداره

پسرداییم بیکاره اما پژو داره زن هم براش گرفتن وبازم بیکاره باباش ماهیانه بهشون پول میده😐

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببینید متاسفانه با مشکلاتی که از دهه نود شروع شد تو اقتصاد ،الان دیگه نسل جدید اواخر دهه شصت و اوایل هفتاد که تو این چند سال به سن کار رسیدن مشکلات زیادی برا کار و شغل دارن و الان پول دراوردن و جمع کردن سخته واقعا ،مثلا من با این که کارمند دولت هستم اگه پدر و مادرم کمکم نمیکردن نمیتونستم به زودی ها ازدواج کنم ....الان واقعا نباید از جوان های زیر سی سال توقع پول و خونه و ماشین داشت چون خودتون وضعیت تورم و جامعه رو میبینید

عضو شدم تا مهارت های زندگی رو یاد بگیرم و بتونم با خانمم بهتر رفتار کنم ...

خب اگه کارِ دولتی داشته باشه همین که یه ماشین متوسط هم داشته باشه کلی هنر کرده وگرنه من از یه پسر 22تا24ساله اصلا چنین توقعی ندارم چون شرایط الان خیلی سخت و بد شده اما سال95 همسر من23سالش بود کارِ دولتی داشت و ماهی3/500حقوق، ماشینم نداشت خداروشکر از وقتی ازدواج کردیم همون ماه اول ماشین خریدیم و با خرج خودش عروسی گرفت و الان هم خونه خریدیم

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2738

هیچی ندارن در حد یه گوشی یا یه پراید 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

همچین پسری الان لباسش تنشه

ی گوشیم داره با ی بسته اینترنت فعال

گاهیم شورش میکنه پول تو جیبی میگیره

در موارد نادر هم بخاطر شورش زیاد پراید دار هم میشه

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2706