2737
2739
عنوان

پسرای ۲۲ تا ۲۴ سال از نظر مالی در چه حد هستن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1514 بازدید | 175 پست
بله عزیزم مدرکشو گرفته حتی جواز کسبشم گرفته و دسته چکم داره البته با مدرسه هم صحبت کرده چون میدونن ش ...

چقدر عالی یعنی تو ۱۹ سالگی تونست خودش با پول خودش ۲۰۶ بخره؟ و ما ۲۰ سالمونه یه لوله خودکار از خودمون نداریم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

از اون پلیس های مهربونه   وقتی دعوات کرد و گفت حجابتو درست کن پاتو بزن زمین و بگو چشم قربان خخ ...

خخخخخ واقعا 😂😂نکته خوبی بود 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
چقدر عالی یعنی تو ۱۹ سالگی تونست خودش با پول خودش ۲۰۶ بخره؟ و ما ۲۰ سالمونه یه لوله خودکار از خودمون ...

آره ولی خب قسطی الانم ماهی حدودا ۲و نیم قسطشو میده ولی خب خیلی خوبه براش

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
2742
چقدر عالی یعنی تو ۱۹ سالگی تونست خودش با پول خودش ۲۰۶ بخره؟ و ما ۲۰ سالمونه یه لوله خودکار از خودمون ...

عزیزم داداش منم اگه میخاست مثل خیلی از دوستاش فقط درس بخونه و چشمش به دست بابام باشه الان هیچی نداشت ولی خب برنامش این بود که کار کنه و درسشم در کنارش بخونه با اینکه درسش خیلیم خوب بود قبل کار اما ما خوشحالیم براش چون اگه تو شغل خودش پیشرفت کنه خیلی براش بهتره الان پسر عموهام همه با لیسلنس ریاضی کاسبی میکنن یکی فست فودی داره یکی لباس فروشی تازه کلیم هزینه کردن برای دانشگاه ولی آخرشم هیچ به هیچ

پس از  همه لحاظ  فعال😀😀 ب دوس دخترش  چی عیدی داد

نمیدونم به خدا فقط میدونم دوس دخترشم داره میره آرایشگری و توسالن ناخون کاره همسن خودشم هست

2740
اره دقیقا درس بدرد نمیخوره اصلا خودت درس خوندی؟

آره من درس خوندم و هیچیم نشدم البته باردار شدم دیگه ادامه ندادم شوهرمم شیمی خونده و لیسانس  با کلی پارتی و رشوه تونست تو یه آزمایشگاه یه شغل متناسب بارشتش پیدا کنه الانم مسئول کنترل کیفیت یه شرکته ولی خب اگه از اول مثل برادرش میرفت سراغ شغل آزاد الان وضعش خیییلی بهتر بود

وای خخخ چقدر من به خاطر هر کامنتت میخندم

خخخخ خودمم میخندم

ولی خب جدی بستگی ب درس خوندنشونم داره دیگه

مثلا ی خواستگار من دارم پزشکه و همچی داره و۲۵ سالشه

منظورم اینه ک ب مسیر درسی هم میتونه ربط داشته باشه

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
آره من درس خوندم و هیچیم نشدم البته باردار شدم دیگه ادامه ندادم شوهرمم شیمی خونده و لیسانس  با ...

اره داداش منم یه مدت همین شغل شوهرتون داشت برجی یه میلیون و ۴۰۰ میدن البته الان نه ها سال ۹۳ خیلی درامد این کار پایینه

خخخخ خودمم میخندم ولی خب جدی بستگی ب درس خوندنشونم داره دیگه مثلا ی خواستگار من دارم پزشکه و همچی ...

خوب قبولش کن اصلا ترید نکن یالا تا از دست نرفته   هم پزشکه هم همه چی داره دیگ چی میخوایی

وای چقدر عالی هنوز مطب نزده؟ مطب بزنه نونتون تو روغنه

نه چون میخوایم تهران باشیم اجازه مطب نمیدن تو مطب یکی از اساتیدش کار میکنه بهش درصد میده 

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
پس وضع تون  توپه؟؟؟

نه بابا انقدر قسط داریم نمیتونیم نفس بکشیم متوسطیم

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
2706