2733
2734
2731
چرا من حس بدی بهت دارم اصلا هم نمیشناسمت ها ولی احساس میکنم ازت بدم میاد   باور کن هرچقدر خوا ...

😂😂😂😂خوشحالم یه نفر هم بهم حسه بد داره😁😁😁 اخه همه حس خوب داشتن تاحالا😉

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
کنار اومدن با کسی ک6 اینطور اخلاقایی داره خیلی سخته واقعا بی انصافیه

خصوصا اینکه من تاحالا یبارم بهش بی احترامی نکردم باز اگه خودم اینکارا رو میکردم دلم نمیسوخت ولی وقتی همیشه خودم با احترام حرف میزنم زورم میاد اون بی احترامی کنه

چه بد.ولی سعی کن با سیاست همه چیو درس کنی.ان شالله مشکلتون زود حل شه عزیزم

عزیزم همیشه به همه نمیشه گفت باسیاست درست میشه یه وقتایی هست که دیگه آدم نبابد کنار بیاد یاحتی سیاست به خرج بده اخه زندگی که همش ادم حواسش باشه که چی میگه و چیکارمیکنه و بخواد همش سیایت خرج لده که دیگه زندگی نیس بیشتر یه حالت جنگ درونی واسه خود ادم پیش میاد.نطر من البته اینه 

اسی اگه راه نیومد بیخیال شو لطفا 

من عاشق نامزدم بودم و همیشه من باید کوتاه میومدم تا ثابت بشه من اونو ب خاطر خودش میخوام😐

گند بزنن این کوتاه اومدنو همه جور کوتاه میومدم و دعوا هم داشتبمو

الان بهد پنج سال درست نشده ک هیچ بدترم شده 

الان تو راه دادگاهیم

مادرم نزاشت جدا بشم گفت چند سال بگذره بهت اعتماد میکنه ک زن زندگی هستی ولی واقعا اینجور مردا یکی میخوان ک ب اسم زن زندگی فقط براشون خدمت کنن و عمر و جوونیشونو بزارن ووتازه حرفم نزنن وگرنه قهدپر و اجبازی و توهین ک تو منو ب خاطر خودم نمیخوای

اه گند بزنن 

ادم با گذشت زمان مشکلاتش حل نمیشه فقط عمرش میره و بیشتر وابسته تر میشه و سختتر میتونه خودشو نجات بوه 

الان من نزاشتم بچه دار بشم

اصلا از رفتار،شوهرم راضی نیستم خودشو میزنه ب اون راه و حق و ب خودش میوه

خسته شدم 

دعا کن الان قهر خونه مادرمم

دعا کن یا زود تموم بشه تو این دادگاه ها کارمون یا اینکه ادم بشه ک امیدی نیست

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
عزیزم همیشه به همه نمیشه گفت باسیاست درست میشه یه وقتایی هست که دیگه آدم نبابد کنار بیاد یاحتی سیاست ...

دقیقا بعضی وقتا اینقدر باخودم حرف میزنمو کلنجار میرم میگم نکنه دارم دیوونه میشم

2706