2733
2734
عنوان

این کاربر دروغ گو قطع بشه!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1452 بازدید | 64 پست
خوب شد من نخوندما وگرنه تا یه ماه میخواستم حرصشو بخورم واقعا چی بهشون میرسه با سرکار گذاشتن بقیه

جالبه که روز ها و ماه ها وقت میزارن و تاپیک میزنن در مورد یک موضوع تا همه باور کنن اون راست میگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا شاهده من تا حالا تایپک دروغ نذاشتم تا حالا چون عذاب وجدان میگیرم یه جور وسواس عذاب وجدان میگیرم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
خدا شاهده من تا حالا تایپک دروغ نذاشتم تا حالا چون عذاب وجدان میگیرم یه جور وسواس عذاب وجدان میگیرم

منم همینطور

اخه جه دلیلی داره اینکارو بکنم

مگه کمبود داریم

2728
منم همینطور اخه جه دلیلی داره اینکارو بکنم مگه کمبود داریم

فک کنم چون کمبود دارن اینکارو میکنن تا دیده بشن

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2740
عذر میخوام یه سوال؟ دیشب اینجا چه خبر بود؟ یه کاربری بود به همه فحش رکیک میداد.خواب میدیدم؟ وای چطور ...

اسمشونو نیار باز حمله میکنن صبح هنه تاپیکا ترکید از دستشون خاکبرسرشون عکسای .... میذاشتن 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
من تنها دروغم عکس برادرم بود. دیوانه ام مگه عکسشو بزارم.

زشته دیگه خجالت بکش.مردم مسخرت نیستن 

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)جوری که باهات رفتار میکنه خیلی مهمتر از حسیه که بهت داره. سرجدتون وسطای تاپیک خواهرشوهرمادرشوهر،دوتا تاپیک مفیدبزنید!دوتا مطلب فمینیستی بخونید بفهمید حق و حقوقتون چیه!یکم با آناتومی بدنتون آشنابشید،از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید.
2706