2733
2734
عنوان

شوهرم واسه تولدم نه تبریک گفت نه کادویی هیچییییی

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من که ماما بابام این همه سال گذشته روز تولد هم رو چیزی نمیخرن واسه هم. ولی خب من اگه ازدواج کنم به ط ...

منم مامان بابام نمیگیرن ولی اینقدر به هم محبت میکنن که این جیزا به جشم نمیاد 

این بی احساسه 

دو سال عقدمونم هیچ کاری نکرد

2740

ببین خوب بشین گله کن ازش بگو انتظار داشتم پیش خانوادم سر بلندم کنی حالا یه کیک میخرید با یه کادو چیزی ازت کم میشد

بهش بگو اگه دعواتونم شد عیب نداره عوضش یاد میگیره دیگه سال بعد (ببخشید)از این غلطا نکنه

پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا. ودرآن باغ کسی میخواند که خدا هست دگر غصه چرا؟
منم مامان بابام نمیگیرن ولی اینقدر به هم محبت میکنن که این جیزا به جشم نمیاد  این بی احساسه&nb ...

همون سال اول عقد باید واکنش نشون میدادی تا یاد بگیره تولدات کادو بگیره برات. این حرف که خودش باید بگیره و اگه خودت بگی دیگه ارزش نداره رو بریز دووور.گاهی وقتا لازمه شوهرتو مجبور کنی یه سری کارا رو انجام بده 

{ جانی دپ سابق }

ناراحت نشید اما اقایون اینجورین ،زیاد ذوق و شوق ندارن برا این چیزها ....منم خیلی اهل این چیزها نیستم خانمم هم بعضی وقتها شاکی میشه و هی غر میزنه

عضو شدم تا مهارت های زندگی رو یاد بگیرم و بتونم با خانمم بهتر رفتار کنم ...
والا بخدا پسره اومده عکس زنش و گزاشته گفته عشقم نفسم امیدم همسرم😂😂😂

بدبختای عقده ای

برو ببین زندگیاشون چیه

همش ظاهرسازی

سومین کاربریمه😖دوس دارم زندگی روووو💃اینجاسابقه ی عضویت ,نشون دهنده ی شعورِ آدماس؟؟یا باهاش گیرین کارت میدن؟! آآیا میدانستید آنشرلی هیچوقت به پمپ بنزین نرفت؟! بی باکی از صفاتِ بارز آنشرلی بود!  
همون سال اول عقد باید واکنش نشون میدادی تا یاد بگیره تولدات کادو بگیره برات. این حرف که خودش باید بگ ...

اره اشتباه کردم ولی اینقدر خر بودم که همش میگفتم گناه داره پول نداره ولی اشتباهه مردا ذات ندارن 

2706