2752
2734
عنوان

تعیین جنسیت جنین در اولین سونو! 👶🏻 ببینیم نظریه رمزی چقدر درسته؟👉🏼

| مشاهده متن کامل بحث + 69948 بازدید | 1389 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اونکه اره واقعا بچه من معجزه که دکترا توش موندن من دقیقا هشت هفته وپنج روز پیش سقط کردم و الان سونو ...

نه لزوما!! من خودم خييييليا رو ميشناسم تو همين نيني سايت كه از اول دوس داشتن بچه هاشون هم جنس بشن تا هم بزرگ كردنشون راحتتر باشه و هم بيشتر همبازي بشن😉 اصلا ربطي به طبع بشر نداره❤️ سليقه ايه و تلقينه بيشتر😅😅😅

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
بچه ها اینکه سونو میگن مثل آیینه بنظرم الکیه اخه من دقیق دستگاه سونو همون قسمت میگیره که جنین بعد تو ...

همه جا كه پرينت ايينه اي نميدن! بعضي مراكز دستگاهشون وقت پرينت عكس سونو، چپ و راست رو تغيير ميده اتوماتيك و روي كاغذ چاپ ميكنه

بعضي جاها هم پرينت مستقيمه😊

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
همه جا كه پرينت ايينه اي نميدن! بعضي مراكز دستگاهشون وقت پرينت عكس سونو، چپ و راست رو تغيير ميده اتو ...

نه عزیزم مال من مستقیم اخه دستگاه دقیقا سمت راستم میگیره تو عکس سونو هم دقیقا تو برگه سونو جنین راسته 

همه جا كه پرينت ايينه اي نميدن! بعضي مراكز دستگاهشون وقت پرينت عكس سونو، چپ و راست رو تغيير ميده اتو ...

نی نی من تو 6 هفته پنج روز باصربان 124 و این سونو هشت هفته و پنج روز با ضربان 186 حالا نی نی بنده چیه😊

نی نی من تو 6 هفته پنج روز باصربان 124 و این سونو هشت هفته و پنج روز با ضربان 186 حالا نی نی بنده چی ...

اي جانم خدا ببخشه😍😍😍

ولي من از رو اين عكس اصصصلا نميتونم جاي جفت رو تشخيص بدم كه بتونم طبق رمزي جنسيتشو بگم بخدا🙈 شرمندم😔

جاي بچه و جاي ساك حاملگي توي رحم اصلا مهم نيست عزيزم... رمزي ميگه جاي جفت مهمه😉

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
اي جانم خدا ببخشه😍😍😍 ولي من از رو اين عكس اصصصلا نميتونم جاي جفت رو تشخيص بدم كه بتونم طبق رمزي ...

اخه جفت نداره فکر کنم چون گفتم خلفی قدامی نمیگین گفت زوده یعنی جفت هنوز نیست چحور که نگفت

اي جانم خدا ببخشه😍😍😍 ولي من از رو اين عكس اصصصلا نميتونم جاي جفت رو تشخيص بدم كه بتونم طبق رمزي ...

ممکنه جفتش زیر کمرش باشه چحوریه😄

اخه تو سونو بالا سرش بالا شکمش چیزی ندیرم

بهد یونو منو همش راست میگیره تو برگه هم راسته

2706