2733
2739
چرا نیست؟ چرا نه؟ یعنی شرایط تو از من بدتره؟ گلم اصلا ازدواج نکن ولی اشتباه بغل کسی نخواب.اینطوری زن ...

خانوادم به شدت مخالفن ,به خاطر راه دورمون 😓😓😓😓تنها مشکلمون همینه 

فدات بشم این چه حرفیه. ذهنت رو حبس کردی و هی میگی نمیشه. من ندونسته بهت میگم که میشه اگه هردوتون بخو ...

اونم بهم میگه که میشه ،ولی میترسم از دستش بدم 😓😓😓😓😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانوادم به شدت مخالفن ,به خاطر راه دورمون 😓😓😓😓تنها مشکلمون همینه 

هعی خانواده منم اون موقع ناراضی بودن که من اون بلا رو سر خودم آوردم. والا داستان زندگی من خیلی واضحه باید درس بگیری

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
اونم بهم میگه که میشه ،ولی میترسم از دستش بدم 😓😓😓😓😓

نترس.ترس برادر شکسته.

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
2731
هعی خانواده منم اون موقع ناراضی بودن که من اون بلا رو سر خودم آوردم. والا داستان زندگی من خیلی واضحه ...

همیشه میگم کاش بمیرم که نه خانوادم ناراحت بشن نه عشقم 

همیشه میگم کاش بمیرم که نه خانوادم ناراحت بشن نه عشقم 

آخی منم همینا رو پیش خودم می گفتم می گفتم بذارم بدم عشقم میگه دوسم نداشت دیگه نمی خواد زجه بزنه بگه میخوام فکر میکنه نمی خوامش مادرم هم خوشحاله و حرص نمی خوره

چشم 💕💕💕خلی خوشحالم که داری به عشقت می‌رسی .امیدوارم زندگیت پر از اتفاق های خوب باشه 

آروم پیش برو اما همیشه پیش برو. عشق ملایم و همیشگی بهتر از عشق اتیشین و لحظه ایه. به زمان اجازه نده شکستت بده پیش برو و ایمان داشته باش به کارت

منم برای تو بهترین ها رو می خوام.فدات گلم

2740