2733
2734
عنوان

عذاب وجدان

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 22 پست

ببین زیاد لی لی به لالای بچه بزاری خوب نیست,بچه عزیزه تربیت عزیز تر,,تو دوست داری بچت بزرگ بشه یه ادم بی ادب باشه,یا یه بچه باادب و با اعتماد بنفس پس بخاطر این کارت خودتو سرزنش نکن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرار نیست خودتو وقف بچه کنی..من شاغلم..عصرهاهم یکساعت میذارم پیش مامانم میره باشگاه..مهمونیمو میرم..گردش تفریح.تازه دو بار هم گذاشتم پیش مامانم یک هفته باشوهرم رفتیم مسافرت..اولویت اول خودمم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

همه به من میگن خیلی مادر خوبی هستی

تو فامیل همه تشویقم میکنن

ولی واقعیت این نیست کارایی که من میکنم رو بچه زیاد نیاز نداره

ولی من یه بچه کوچیک دارم برای همین به اولی مثل قبل نمیرسم

خیلی هم ناراحتم

2728
قرار نیست خودتو وقف بچه کنی..من شاغلم..عصرهاهم یکساعت میذارم پیش مامانم میره باشگاه..مهمونیمو میرم.. ...

من الویتم بچمه. اون گناهی نکرده ک مادرش درس داره. بدنیا اوردمش پس در مقابلش مسعولم

من الویتم بچمه. اون گناهی نکرده ک مادرش درس داره. بدنیا اوردمش پس در مقابلش مسعولم

ولی وقف نکن خودتو..از درست هم عقب نمون..ازمن به تونصیحت..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2738