2737
2734
وای 😱 قدیما پس چه جوری تو خونه زایمان میکردن 

قانع بودن دیگه بیمارستانی ک ندیده بودن ذهنشون اینطور برنامه ریزی شده بود ک همه توخونه زایمان میکنن.بعد مینشستن یکنفرم پشت سرشون مینشست خیلی راحت تراز خودمون ک رو تخت و خوابیده ایم.بعد غذاها و تحرکاتی اونا داشتنو خودمون نداریم یمشت بی بنیه ای هستیم.قدیمیا بخودشون میرسیدن همه چی محلیو ارگانیک ن مثل خودمون معلوم نیست چی میخوریم شیمیاییو صنعتیو

خداصبرشو میده نترسین

A A

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که در آینده سمت زایمان طبیعی نمیرم  میرم سزارین 😕

عزیزم الان حتی بیمارستانای خصوصی ام اول باید درد زایمان طبیعی رو بکشی بعد میبرن سز شی یا اگه بچت نشسته باشه یا لگنت باز نشده باشه وگرنه حتما طبیعی الان قانون شده

2731
وا اینهمه پماد و پو در  راحت بخودتون برسید شوهر براچی میخواین خودش باید حالیش باشه دیگه جناب ش ...

من که سزارین میشم ایشاله فقط سوالم واسه بقیه هست. اخه فکر میکنم خیلی باید سخت باشه

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
2738

خانوما در چه صورت تو طبیعی برش میزنن و بخیه؟ موقع برش زدن بی حسی میزنن؟ درد داره چجوریه؟ موقع بخیه چی؟ کلا بی حسی نمیزنن؟ 

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
شکم که بزرگ میشه شیو کردن خیلی سخت میشه اگه شیو نکرده باشی تو زایشگاه برات انجام میدن

شوهر انجام بده

پمادو پودرم هست حل میکنی

ازهفته۳۸تمیز باشید

ولی تمیزم نبودید یچی طبیعی هست دیگه ایقد عادیه برا پرسونل زایشگاه ایقد دیدن

A A
از کجا میدونی سز میشی  دکتر گفته بهت ؟

نه. 8میلیون ناقابل تقدیم دکتر باید بکنم تا عمل کنه. اختیاری

خانوما در چه صورت تو طبیعی برش میزنن و بخیه؟ موقع برش زدن بی حسی میزنن؟ درد داره چجوریه؟ موقع بخیه چ ...

عزیز اونقد درد داری دیگه اون بریدنو میگن حس نمیکنی تجربه ی مامانم😑بیشتر مواقع میبرن مخصوصا اولیو

2706