2737
2734
منم ۳ سال اقدامم . منتظر نی نی . قبلا فقط میگفتم سزارین . از وقتی خواهرم دیدم نظرم عوض شد . یک هفته ...

اخه من هیچ دردی ندارم برا همین فک میکنم طبیعی نمیاد😥😥😥

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر عزیز ان شالله ک زایمان راحتی داشته باشی ❤❤❤

مرسی عزیزم 😙😙😙 توام همچنین

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤
2731
حالت سجده برو روزی یک ربع

یعنی چی سجده تو همون حالت بمونم؟

اره دکتر من به دوستمم همین ورزشو داد بعلاوه پیاده روی فقط یه طوری سجده برو که پاهات خیلی تو شکمت جمع ...

اخه سجده کنم که بچه بیشتر بالامیره تا پایین🤔🤔🤔

دیگه نیدونم دکتر من بیشتر زایمان طبیعی انجام میده و نظرش زایمان طبیعیه حالا اینکه بالا میره یا پایین میره رو نمیدونم

مفتخرم مسلمانم .خدایا عاشقتم بابت همه چیز خصوصا امام حسین
2738
دیگه نیدونم دکتر من بیشتر زایمان طبیعی انجام میده و نظرش زایمان طبیعیه حالا اینکه بالا میره یا پایین ...

مرسی عزیزم اینم امتحان میکنم دیگه خستم کرده 😥😥😥