2733
2734
عنوان

نظرتونو میخوام بدونم

168 بازدید | 38 پست

سلام 

من یه دوستی دارم که دیشب برام درد و دل کرد و نمیدونم واقعا باید چی جوابشو میدادم 

این دوستم با یه پسری دوست بوده 6 7 ماه و پسره از گوشی دوستم یه سری اسمس میبینه و رابطشون کات میشه بعد از 7 ماه پسره دیشب به دوستم زنگ زده و نزدیک دوساعت حرف زده و کل حرفشم این بوده که من دوست دارم هنوزم اما منطقی که فک میکنم میبینم با ذاتت نمیتونم کنار بیام تو من برات بس نیستم فقط..و کلی حرفای عاشقونه زده بهش اما گف فقط خواستم خدافظی کنم و خطمو عوض کنم و ازین حرفا

هرچقدم دوستم التماسش کرده برگرد گفته نه من کسیو میخام که بدونم وقتی یه ماه از خونه میرم سرکار بدونم وقتی برمیگردم بازم واسه خودمه..

حالا با این توصیفات پسره دوسش داره و برمیگرده یا واقعا میخاد بره؟

نه دیگه وقتی خودش گفته نمیخوادش چرا فک میکنید برمیگرده 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

واقعا میخاد بره 

پسرهام اگ بدونن طرفشون تو رابطه با چند نفر نیست پاش میمونن البته همه پسرا اینجوری نیستن

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میخاد بره دیگ

گویند که گر می بخوری عرش بلرزد/عرشی که به یک جام بلرزد به چه ارزد؟/در خانه ی ما زیرزمینی است که در آن/یک خُم بخوری خشتی از آن نیز نلرزد              خیام💗
2731

به نظرم دوسش  نداره ادن ۷ ماه کجا بوده که بعدش سر و کلش پیدا شده حالا اگر چند روز یا یه هفته بود باور میکردم عاشقشه چون کسی که دوست داره ۷ ماه نمیتونه بدون طرفش تحمل کنه دلتنگیو احتمالا با اون یکی‌دوست دخترش تموم کزده دوباره برگشته گول حرفای پسرا رو نخورین😄

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
نه دیگه وقتی خودش گفته نمیخوادش چرا فک میکنید برمیگرده 

آخه شاید بخاد بترسونه و یا بخاد اتمام حجتکنه باهاش...وگرنه چرا بعد هفت ماه بهش زنگ زده اصن چرا باید بیاد ک هواییش کنه؟

واقعا میخاد بره  پسرهام اگ بدونن طرفشون تو رابطه با چند نفر نیست پاش میمونن البته همه پسرا این ...

من دختر میشناختم تا دوستپسرش فهمید با یکی دیگه هم هست اومد خواستگاریش🔫😐

تو زندگی مجبور نیستی به هیچکسی راجع به چیزی جواب پس بدی به غیر از وجدانت ،اینو هیچوقت یادت نره😇
من دختر میشناختم تا دوستپسرش فهمید با یکی دیگه هم هست اومد خواستگاریش🔫😐

😐😐😐😐😐🔪🔪🔪

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2738
به نظرم دوسش  نداره ادن ۷ ماه کجا بوده که بعدش سر و کلش پیدا شده حالا اگر چند روز یا یه هفته بو ...

منم همین حرفو بهش زدم اما جالبیش این بود که آمار دقیقه به دقیقه ی دوستمو داشته...

واقعا میخاد بره  پسرهام اگ بدونن طرفشون تو رابطه با چند نفر نیست پاش میمونن البته همه پسرا این ...

خب به نظرم میتونس بره بدون اینکه بگه...بهش میگف چشات چی دارن که هیجا عینشو پیدا نکردم

منم همین حرفو بهش زدم اما جالبیش این بود که آمار دقیقه به دقیقه ی دوستمو داشته...

پسرا امار همرو دارن نمیگم دوسش نداره مثلا خوشش میاد پسرا همه رو دوست دارن😄ولی به دوستت بگو یه درصدم روش حساب نکنه این الان بهونه داره حتی اگر زابطشونم بگیره میخواد بگه  تو اینجوری بودیو حسابی اذیت کنه دوستتو 

2706