2737
2734
عنوان

فیلم ترکی

144 بازدید | 17 پست

سلام

نظرتون درباره سریالای ترکی چیه؟

بعضیا یه جوری میگن تو سریال ترکی خیانت زیاده، انگار تو سریالای ایرانی چون کلاه شرعی سر خودشون میذارن و صیغه میکنن دیگه خیانت به حساب نمیاد!!!!

تازه تو سریالای ایرانی وقتی میفهمن مرد زن دوم گرفته با افتخار و در کمال پررویی میگه مگه خلاف شرع کردم!؟ زن گرفتم، حلاله و این حرفا...

نمیدونم بقیه با چه عینکی به این سریالا نگاه میکنن، اما خودم که هر از گاهی سریالی رو گلچین میکنم میتونم تحلیل روانشناسی کنم.

عینکمونو عوض کنیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سریالای ایرانی زیاد نمی بینم و سریال ترکی اصلا تا حالا ندیدم. بیشتر مسابقه هارو نگاه میکنم. یا سریالی که مهران مدیری یا عطاران ساخته باشن

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738
فیلمای ترکیه واقعن محشره. بازیگرای خوشگل . داشتان جذاب. من خودم فیلم نفوذی رو خیلی دوست دارم

اون فیلم محشره ...

تازه نظر مخاطب برای ساخت ادامه سریال خیلی مهمه ، همین طوری سرمایه گذاری نمیکنن

من اصلا کاری به خیانت و این حرفا ندارم

سریالای ترکی خیلی خسته کننده و بی محتوان برام هیچ جذابیت داستانی ندارن

۵ دقیقه م نمیتونم تحمل کنم!

پیاده از کنارت گذشتم گفتی قیمتت چند خوشگل؟!...سواره از کنارت گذشتم گفتی پشت ماشین لباسشویی بشین..در خیابان دعوایت شد تمام فحشت خواهر و مادر بود..من نباید به استادیوم بیایم چون تو شعارهایت آب نکشیده است......من باید پوشیده باشم تا تو دینت کامل باشد...تو ازدواج نکردی به من گفتی زن گرفتن حماقت است...من ازدواج نکردم به من گفتی ترشیده ام!....
2706