2737
2734

هرچی سنم میره بالا فکر میکنم نیاز دارم کسی باهاش معاشرت دارم بهم احترام بذاره

و اینکه بی احترامی کنه واقعا میره رو مخم و دیوونم میکنه

کلا پدرم ادم بددهنو عصبی ای هست و دیگه نمیتونم تحمل کنم بی احترامیاشو در صورتی که من مث بچه های دهه شصتی حتی پامم جلوشون دراز نمیکنم. از طرفی مادرمم واقعا یه رفتارای تحقیر آمیز باهام داره.

اینا به کنار 

در مورد دوستامم همینم 

اگه دیر جواب بدن به پیامم یا اگه یه رفتارای خاصی ازشون ببینم.

واقعا نمیدونم چرا این قضیه انقدر برام مهم شده

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !

زود رنج شدی عزیزم

مرنج و مرنجان

رو خودت کار کن 

از کسی هم هیچ انتظار و توقعی نداشته باش 

خیلی سخته ولی شدنیه 

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زود رنج شدی عزیزم مرنج و مرنجان رو خودت کار کن  از کسی هم هیچ انتظار و توقعی نداشته باش  ...

اوهوم خیلی زودرنج شدم راست میگی.ممنونم ازت🌹🌹💖

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !
از کسی توقعی نداشته باش

آره 😧😧 

2738

این طبیعیه که ادما هرچی سنشون بیشتر میشه زودرنج تر میشن ولی اصلااا ویژگی خوبی نیست حتما کنترلش کن وگرنه تنهاتر میشی

مادربزرگ‌من روز به روز داره بدتر میشه😑

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
مجردی دختر 

آره و تک فرزند فکر میکردم چون من احترام میذارم به طرفم اونم باید این کارو بکنه حالا توی کوچه خیابون نه ولی خانواده و دوستام ک نزدیکمن و میدونن من تا آخر باهاشون ارتباط دارم .مثلا دیدی یه همکلاسی یا همکار باشه آدم برا اینکه میدونه یه مدت زیاد طرف دوروبرشه سعی میکنه نگهش داره ولی واقعا اطراف من یه سری آدمن که از بی احترامی کردن لذت میبرن 😐نمیدونم چرا 

خانوم دكتر ،شما پزشك هستين؟؟

سلام عزیزم خوبی؟نه عزیز توی امضامم نوشتم اکانت خودم قبلا ترکید مال دختر خالمه با خط خودم نمیتونم بیام دیگه

این طبیعیه که ادما هرچی سنشون بیشتر میشه زودرنج تر میشن ولی اصلااا ویژگی خوبی نیست حتما کنترلش کن وگ ...

اوهوم مث اون عکس نوشتهه کلاه قرمزی میگه نمیدونم چون آدما  بداخلاقن تنها میشن یا چون تنهان تبدیل میشن ب یه آدم بد اخلاق

تا وقتی از دیگران انتظار و توقع داری چیزی درست نمیشه...

اوهوم آرزو جون😧

2706