2733
2734
عنوان

خانمای باردار بیان

127 بازدید | 16 پست

سلام دوستان من هفته۳۰بارداری هستم دکتر برای ریه بچه قرص دگزامتازون داده کسی هست که خورده باشه ضرر نداره؟

خدایا مرسی بخاطرهدیه قشنگت الهی هرکس بچه میخواد خدابهش بده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خواهرمن استفاده کرد بچش ۳۶هفته اومد دیگه مشکلی نداشت بچه

مگه امپول نیست.

؟

قرصش هم هست؟

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2728
خداروشکر عزیزم به سلامتی

مشکلت چیه که گفت قرص بخوری استارتر؟

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
مشکلت چیه که گفت قرص بخوری استارتر؟

مشکلی ندارم اینسری رفتم دکتر گفت برای کامل شدن ریه بچه ازاین قرص بخورم

2738
من ۶تا آمپول بتامتازون زدم چون سابقه زایمان زودرس داشتم و بچه اولم یک هفته ان آی سی یو بود  بر ...

هفته چند به دنیا اومد بچتون؟

چرا بمن ندادن دارم میرم تو ۳۵ هفته😐

من شنیدم فقط به کسایی میدن که سابقه زایمان زودرس دارن یامشکلی دارن که ممکنه زود رایمان کنن

2706