2737
2739
عنوان

بیبی چک

171 بازدید | 14 پست

سلام خانوما

من تو اقدامم 

این چند رو قبل تخمک گذاری و دقیقا روز تخمک گذاری نزدیکی داشتم.سه  رو پیش بی بی چک زدم و تو ۲ دقیقه هاله انداخت ولی کم رنگ فردا صبحشم تست زدم و کم رنگ .امروز دوباره تست زدم ولی هاله خیلی کم رنگه .از دو مارک بیبی استفاده کردم.قبلا هم با این بیبی ها تست میزدم ولی حتی تا ی ساعت بعد هم هاله یا خطی نداشت 

الان نمیدونم بار دارم یا ن یا اصلا ب بیبی چک میشه اعتماد کرد

همش استرس دارم 😖

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
عزیزم بارداری مبارک باشه عکس بی بی چکت رو بذار ببینیم ذوق کنیم

یعنی امیدوار باشم آخه امروزی خیلی کم رنگ بود 

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍
2740
واسه من شب اولش ننداخت،بعد از سه چهارساعت پررنگ شد ،یعنی اولش اصلا هیییچ خطی نداشتا الانم که چهارما ...

ای جانم😍

همین که مثبته جای امیدواریه

بذار یه روز عقب بندازی اول بی بی چک بزن مثبت بود برو واسه آزمایش

انشاءالله که آزت هم مثبته

دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
السلام علیک یا ابا عبدالله (ع)
همین که مثبته جای امیدواریه بذار یه روز عقب بندازی اول بی بی چک بزن مثبت بود برو واسه آزمایش انشاء ...

باشه 

مرسی عزیز 

2706