2733
2734

پودرجوانه گندم بخر با ماست قاطی کن بزن صورتت یه ده دقیقه یه ربعی بمونه بعد بشور خودت تاثیرش رو ببین .دوبار درهفته استفاده کن.اگر منافذ باز داری ماسک سفیده تخم مرغ هم عالیه.صورتت رو با گلاب تمیز کن.اینها هم ارزونه هم طبیعی و خالص خیلی بهتر از کرمها و ملسکهایی هست که نمیدونی اصله یا تقلبی‌تازه به فرض اصل بودن توش چیا زدن و در دراز مدت چه عوارضی داره

سلام

بهتره نوع پوستتون رو کامل بشناسین و متناسب با اون خرید کنید

با یه کارشناس و متخصص پوست مشورت کنید

بنظرم زیاد مارک محصولات رو مد نظر قرار ندین چون روی هر نوع پوست تاثیر متفاوتی میذارن ممکنه برای شما مناسب نباشه 

ولی کلا از محصولاتی که الکل داره استفاده نکنین

البته الکل هم چند نوع دارن و الکل های خوب و بد رو بشناسین و ترکیب محصولات رو چک کتید

کلا محصولات بدون پارابن والکل خوب هستن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کرم روز وشب ۲تا کرمه؟چنده قیمتش عزیزم؟نیوآ چنده؟

اره دوتا کرمه تو یک بسته رنگ جلدشم مشکی بنفشه

من پارسال از ترکیه گرفتم ۵۰لیر نیوآ روهم همینطور مثله مداد میمونه شکلش

نمیدونم ایران چنده ولی فکر میکنم ۲۰۰اینا باشه حدودا چون مادرمم برای خودش میگیره

امیری حسین و نعم الامیر
2742

کرم دور چشم ؛ استادرم ، کدلی 

اسکراب و ماسک  ؛ ویشی

ضد آفتاب؛ استادرم ، نوکس ، اون aven

کرم ویتامین سی ؛  کدلی 

آبرسان ؛ aven

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بخور بده 

لیمو ترش رو نصف کن بمال به پوستت بیست دقیقه بعد بشور من کلا سالاد درست میکنم لیموشو میمالم به پوستم

حمام که میری اخر سر اب سرد سرد بپاش به پوستت 

آب هم زیاد بخور 

سفیداب هم به عنوان لایه بردار استفادده کن قبل خواب هم گلاب با پنبه بمال به پوستت 

کرم دور چشم ؛ استادرم ، کدلی  اسکراب و ماسک  ؛ ویشی ضد آفتاب؛ استادرم ، نوکس ، اون aven ...

خودت ميزني اينا رو 

خيلي گرون هستن

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
خودت ميزني اينا رو  خيلي گرون هستن

استادرم  رو نه  چون نجومی قیمت ش رفت بالا 

ولی کدلی و نوکس  و اون  ب خاطر گیاهی بودن شون  و حجم شون  ب صرفه ست ... 

حدود یک سال قشنگ طول میکشه ک مصرف شه 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2740
استادرم  رو نه  چون نجومی قیمت ش رفت بالا  ولی کدلی و نوکس  و اون  ب خاطر ...

ابرسان ميزني؟

ميشه بگي چي روش نوشته؟

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
برای پوست خشک شو استفاده می کنم  گرچه پوستم مختلط  ولی فقط ب جاهای خشک پوست میزنم

منم پوستم تقريبا خشكه 

ميگم يعني چي روش نوشته   اون جمله انگليسيش

عزیزم مخالف کرم روز و شب نیستم اما در ابتدا مهم ترین کاری که باید انجام بدی اینه که شبا حتما ارایشتو با میسلار پاک کنی بعد با شوینده مناسب بشوری بعد با تونر پاک کنی بعد کرم ویتامین سی بزنی صبح هم اگه صورتت چربه با شوینده بشوری اگه نه فقط آب بعد دوباره تونر بعدش مرطوب کننده 

اين مطمئني اب رسان هست؟؟ اون cleanance چيه پس

اسیر اشتباه شدم   

مرطوب کننده ست 🤦🏻‍♀️😁

ولی انقدر سبک  و سریع جذب میشه ک  ... من شاید دقت نکردم ک آبرسان نیست 

اسیر اشتباه شدم     مرطوب کننده ست 🤦🏻‍♀️😁 ولی انقدر سبک  و سریع جذب میشه ک &nbs ...

همون   من دنبال ي ابرسان هستم ببينم دقيقا چي مينويسن

روش

هر چي ميخرم ميگن اين ابرسان

ولي مرطوب كنندست ك   

ميخام يكي ك ابرسان خريده راضيه بدونم چي مينويسه

2706