2737
2734

سلام ۷ روز از موعد پریم میگذره ولی خب منظم نبودم یعنی تا ۷ روز تاخیر پری میشدم...دو هفتس سینه هام درد میکنه یعنی ۷ روز اول فقط نوک سینه هام حساس بود و ۷ روز دوم کل سینم به غیر ارگز نوکش درد میکنه...بعد از ۳ روز تاخیر بی بی چک زدم منفی بود..کسی میدونه باید چیکار کنم..نمیدونم داروهای گیاهی بخورم یا نه؟ کسی شرایطی مثل منو داشته؟؟؟

مهیا و صدرای من زودتر بیاین توی دلم..... مامانی عاشقتونه....من مطئنم با قانون جذب میتونم مامانتون بشم. عزیزی که امضامو خوندیم ممنون میشم برای اینکه این دو تا وروجک زودتر بیان صلوات بفرستی😍😍😍😍😘😘

دارو گياهي اينچيزا اصلا نخور تا مطمئن نشدي باردار نيستي 

منم هميشه خدا سينه هام درد ميكنه😶 يعني از ده روز قبل پري دردش شروع ميشه تا پري بياد و چيز مهمي نيست 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دارو گياهي اينچيزا اصلا نخور تا مطمئن نشدي باردار نيستي  منم هميشه خدا سينه هام درد ميكنه😶 يع ...

اینسری درد سینه هام زود شروع شد و فکر کردم زودتر از موعدم پری میشم...ولی الان دو هفته شده درد سینه هام😥😣 کلافه شدم...پری نمیاد راحت شممم...بخدا دو هفته خیلی زیاده😓😭

مهیا و صدرای من زودتر بیاین توی دلم..... مامانی عاشقتونه....من مطئنم با قانون جذب میتونم مامانتون بشم. عزیزی که امضامو خوندیم ممنون میشم برای اینکه این دو تا وروجک زودتر بیان صلوات بفرستی😍😍😍😍😘😘