2737
2734
من همون موقع تو نامزدی خیلی اصرار میکردم برا ادامه تحصیل هم خودش مخالف بود هم مادرش زنگ میزد ک اگه م ...

خب این جمله‌ی آخرت خیلی غلطه.. دوست داشتنی اگر هست اول «دوست داشتن خود» هست. کسی که حقوق انسانی من را نادیده می‌گیره آخه چه دوست داشتنی؟ منی که خودم را دوست ندارم و از چیزی که خودم می‌خوام و درست می‌دونم برای خودم می‌گذرم، چه طور دیگری را دوست دارم؟
حالا الان اون گذشته... به نظر من همچنان تلاش کن که یک جوری تحصیل را شروع کنی. از کلاس رفتن شروع کن. بعد کم کم ساز کنکور دادن را کوک کن. به هر حال به هر روشی که شدنی هست برای رشد خودت تلاش کن. حیفه! یک بار زندگی می‌کنیم...

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
خب تو دانشگاه عربی و زبان و ریاضی نیست؟؟؟

نه. زبان و ریاضی هست

بازم بستگی به رشته ات داره که ریاضیت سخت باشه یا راحت

ببین کلی بگم اراده میخواد. زبان دانشگاه خیلی راحته

فنی مهندسی نمیخوای بخونی که ریاضی سه بعدی داشته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب این جمله‌ی آخرت خیلی غلطه.. دوست داشتنی اگر هست اول «دوست داشتن خود» هست. کسی که حقوق انسانی من ر ...

حرفات قبول دارم درسته...

چی بگم بازم سعی میکنم ببینم خدا چی میخواد

آخه شوهرمنو نمیشناسی خیلی اخلاقش یجوریه طرز فکرش.... 

مثلا انقد محڪمــ بغلم ڪنے که ترڪ خوردگےِ های قلبم بچسبه به همـ :)🖤
زمانی ازدواج کردیم اونم دیپلم بود بعد بخاطر کارش رفت مدرک گرفت

میدونم عزیزم
وقتی میخواست بره لیسانس بگیره بهش میگفتی اگه بده توهم حق نداری بری اگه خوبه پس منم میخوام برم 

2731
میدونم عزیزم وقتی میخواست بره لیسانس بگیره بهش میگفتی اگه بده توهم حق نداری بری اگه خوبه پس منم میخ ...

گفتم بخدا اما فایده نداشت اون حتی نمیزاره من تنها جایی برم چ برسه ب دانشگاه ک مختلطه

گفتم بخدا اما فایده نداشت اون حتی نمیزاره من تنها جایی برم چ برسه ب دانشگاه ک مختلطه

سخته زندگی با همچین آقایونی بعضیاشون ممکنه به مرور زمان نرم بشن
تمام تلاشتو بکن از هر راهی که فکر میکنی
حتی از راه ترحم
یه مدت هی بگو احساس پوچی میکنم حوصلم سرمیره و...

سخته زندگی با همچین آقایونی بعضیاشون ممکنه به مرور زمان نرم بشن تمام تلاشتو بکن از هر راهی که فکر م ...

یه مدت میگفتم حوصله م سر میره بزار درس بخونم میگفت خب حوصله ت سر میره باید بچه دار بشی

منم ک بچه نمیخوام گفتم نه نمیخوام گفت پس انقد نگو درس

یه مدت میگفتم حوصله م سر میره بزار درس بخونم میگفت خب حوصله ت سر میره باید بچه دار بشی منم ک بچه نم ...

میتونی ببریش مشاور؟

من یه جا میرفتم سرکار که همه اقا بودن غیر از من
شوهرم خوشش نمیومد ازدواج که کردیم دیدم هم راهش دوره هم به خاطر شوهرم اومدم بیرون
بعد یکی دو سال گشتم دنبال کار پیدا نکردم
انقدر غرغر کردم و افسرده بازی دراوردم که شوهرم راضی بود برگردم همونجا ( البته واقعا افسرده شده بودم)

2738
خب این جمله‌ی آخرت خیلی غلطه.. دوست داشتنی اگر هست اول «دوست داشتن خود» هست. کسی که حقوق انسانی من ر ...

راستش خیلیا مثل من احساسین و از روی احساس از بعصی چیزا میگذرن

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

بله من دیپلم شوهرم فوق لیسانس الانم داره خودشو واسه دکترا آماده میکنه .تا حالا هم چند بار گفته خجالت نمیکشی تو دیپلم داری من فوق لیسانس .منم بهش گفتم شعور به تحصیلات نیست

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
بله من دیپلم شوهرم فوق لیسانس الانم داره خودشو واسه دکترا آماده میکنه .تا حالا هم چند بار گفته خجالت ...

شوهر من اینطوری نمیگه خودم حس کمبود میکنم

چقد بد واقعا 

ایشاالله موفق بشی عزیزم قشنگ درکت میکنم من ک جداشدم

الان خواستگاردارم یکیشونم برعکس همینجوریه 

خوب شد خوندم اینارم جز شرایطم میذارم اگه خواستم ازدواج کنم ک فکر نکنم ازدواج کنم حالا حالاها