2737
2734
عنوان

دیشب یه چیزی از نوزاد خواهرم دیدم استرس گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 878 بازدید | 53 پست
خواهر زاده من نیمه شعبان پارسال دنیا اومد اولین تجربه نی نی داشتیم شبا گریه میکرد ساکت نمیشد همه فکر ...

وای ما هم خیلی غصه میخوریم خیلی سخته نوزادتون مثل نوزاد ما لرزش داشت؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرزاده منم پاش به شدت میلرزید منم توی نت سرچ کردم یادمه توشته بود اگه همون موقع مادر با دست پا ر ...

نه خداروشکر درون حد نیست ولی خواهر زاده من دست و پاس پرید بعد خواهرم دستش گرفته حدو د یکی دو ثانیه لرزیده دیت خواهرم محکم گرفته اما در حینش شیر میخورد 

2731

گاهی انگار از چیزی میترسید محکم میچسبید بهمون 

برای اینکه مطمئن بشید ببریم متخصص نوزادن

ما کاسه اینکه خواهرمون نترسه گفتیم درسته پزشک بیمارستان زمانیکه زایمان کردی بچه رو چک‌کرد ولی شاید خوب چک‌نکرده باشه ببریم متخصص هم ببینه  خیالمون راحت شه هر چند خودمون داشتیم غصه می خوردیم

البته چقد همکارام بهمون خندیدن گفتن طبیعیه بچه ندیده!

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
یه حالت های دیگه ای هم داره، مثلا از یکی دو ماهگی خودشو میخواد بلند کنه!  یا به پهلو میندازه گو ...

مطمنی یکی از علایمش اینه که میخواند خودشون بلند کنند ؟خب بچه ما از همین الان گردن میگیره  اگه بذاریمش روی شکمش میخواد خودش بلند کنه همه میگن بچه ما هم همینه این علایمش نیست

2738
اره خب طبیعی بود خدا رو شکر

بعد نوزاد شما گردن ایناس حرکت میداد خیلی مثلا گردنش لق هست هااا ولی گردن ایناش خودش میاره بالا یا خودش گوله میکنه الان یه کاربرا نوشته علایم تشنج همینه ترسیدم باززز

اگه خودشو جمع میکنه شاید دلدرد داره بچه 

بببرین دکتر چک کنه استرس نداشته باشین 

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
2706