2737
2734
عنوان

دیشب یه چیزی از نوزاد خواهرم دیدم استرس گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 878 بازدید | 53 پست
طبیعیه عزیزم همه نوزادها اینطور هستن رفلکس دست و پاهاشونه براهمین بهتره قنداق بشن 

بله شنیدم طبیعیه اما گفت دستش گرفتم یکم لرزید و خودش بهم سفت چسبوند البته شاید یک ثانیه دو ثانیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میتونه به خاطر ترس باشه چون تو خواب و بیداری بوده!  تشنج تو حالت بیداری میگیره...  راه فه ...

تو حالت بیداری هم داشتیم مامیش عوض میکردیم اینطوری شد اما در حد ثانیه ای فکر کردیم سردشه زود روی پاهاش پوشوندیم

بله شنیدم طبیعیه اما گفت دستش گرفتم یکم لرزید و خودش بهم سفت چسبوند البته شاید یک ثانیه دو ثانیه&nbs ...

عزیزم چیزی نیست .امان از بعضی مطالب نت که به آدم استرس وارد میکنه

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم
طبیعیه اوایل پسر منم بود الان چهارماهشه خوبه خوب شده

خب خداروشکر بعد دستش گرفتین باز لرزید؟خواهرم گرفته یکم خودش محکم بهش چیبومده دیت خواهرم گرفته حدود یکی دو ثانیه لرزیده اما خوب سد سه بار با فاصله موقع شیرخوردن اینطوری سد که گفتیم حتما ترسیده 

2738
تو حالت بیداری هم داشتیم مامیش عوض میکردیم اینطوری شد اما در حد ثانیه ای فکر کردیم سردشه زود روی پاه ...

یه حالت های دیگه ای هم داره، مثلا از یکی دو ماهگی خودشو میخواد بلند کنه!  یا به پهلو میندازه گوله میکنه خودشو...  به جایی زل میزنه و... 

علائم زیاد داره!  اما اگه بازم حرکت غیر عادی ازش دیدید با خواهرت حرف بزن ببرید نوار مغز بگیرید ازش... 

بچه دختر عمه من اینطوری بود تو 7 ماهگی که تشنجش شدید شد فهمیدن!  دکتر گفته بود اگه نوزادی میفهمیدید با دوز کم دارو خوب شده بود

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

خواهر زاده من نیمه شعبان پارسال دنیا اومد اولین تجربه نی نی داشتیم شبا گریه میکرد ساکت نمیشد همه فکر میکردیم مریضه چقد غصه خوردیم چقد گریه کردم واسش میبردیم دکتر و....

نگو طبیعیه گریه نوزاد اخه مامانم میگفت بچه هام شبا ساکت بودن هیچ گریه نمیکردن

نترس طبیعیه 

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
خب خداروشکر بعد دستش گرفتین باز لرزید؟خواهرم گرفته یکم خودش محکم بهش چیبومده دیت خواهرم گرفته حدود ی ...

دختر منم موقع شير خوردن گاهي پاش ميلرزيد حتي وقتي پاش رو ميگرفتيم

اون زمان با دكتر مشورت كرديم و ايشون خيالمون رو راحت كرد كه طبيعيه

الان هم ٢١ ماهشه و خداروشكر مشكلي نداره

طبیعیه اوایل پسر منم بود الان چهارماهشه خوبه خوب شده

توی بیداری چی؟تا حالا پرش دست و پا داشت؟یا نوشته بچه ها تو موقع تشنج انگار دارن با پاهاشون رکاب میزنند خب نوزادا همشون موقع بیداری شیطونی میکنند دست و پاهاشون تکون میدن آدم میترسه والا

نه ولی دیدم استرس گرفتم گفتم بپرسم اینجا ببینم کسی تجربه ای داره

خواهرزاده منم پاش به شدت میلرزید منم توی نت سرچ کردم

یادمه توشته بود اگه همون موقع مادر با دست پا رو بگیره لرزش فرقی نکنه یا بچه روی تخت باشه بر اثر لرزش بیفته تشنج میشه

اما اگه با دست بگیره وایسه موردی نداره 

2706