2733
2734
چند سالته؟

سن ننه بزرگتم 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حدس زدم از کامنتت

باهوشی حیفی اینجا 😂😂😂

خدایا شکرت یکی مث شوهر اسی میره برا کمک یکیم عین سوگلی 😃😃 وسط زنا میپلکه 

اوا خواهرررررر😂😂

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2728
باهوشی حیفی اینجا 😂😂😂 خدایا شکرت یکی مث شوهر اسی میره برا کمک یکیم عین سوگلی 😃😃 وسط زنا میپلکه ...

اسمت روته

۱۶۲.۵ وزن  هدف ۱۶۲ راضیم ازت،،، دیوونه ی دوست دشتنی از دلم کاش نری خواستی کم باش ولی باش
اسمت روته