2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرص ال دی را نمی‌دونم ولی قرص ضد بارداری مشابه را سال‌ها خوردم و بعدش هم مشکلی نبود. .ایران کشور افس ...

ما مسلمونا به امام رضا اعتقاد داریم و هیچیزم نمیتونه اینو ازمون بگیره.

توی هر دینی یه سری مقدسات هست دیگه.

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
2731

دکتر من گفت هیچ ربطی نداره. خود قرص باعث نازایی نمیشه اما اگر مشکلی داشته باشی قرص با مرتب کردن پریودی اون مشکل رو پنهان میکنه و بعدها اون مشکل میتونه نازایی ایجاد کنه

دخترم تمام زندگیمه🙆

رو بدن هر کسی تأثیرش متفاوت! 

اما اگه قرص هایی مثل یاز، یاسمین و... بخوری ضرر کم تری داره

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
یکی رو می شناسم خورد نازا شد

اون دوست شما خودش یه مشکلی داشته و چون قرص مشکلشو پنهان کرده بوده متوجه نشده وگرنه خود قرص اصلا باعث نازایی نمیشه. اینو دکترم به من گفت

دخترم تمام زندگیمه🙆
2738
ما مسلمونا به امام رضا اعتقاد داریم و هیچیزم نمیتونه اینو ازمون بگیره. توی هر دینی یه سری مقدسات هس ...

عجب... شما حرف من را کلا نگرفتی!!  متاسفم بابت اعتقادی که اینقدر جبهه گیری توش هست که باعث می‌شه حتی یک جمله‌ی ساده رو نتونید درست بخونید. الان مثلا اعتقاد مردم به حاذق بودن فلان دکتر خاص، دعای مادر و یا امام رضا را من خواستم از شما بگیرم؟ تمام این‌ها در جمله‌ی من کنار هم اومده. حرف من اینه که هر کسی بسته به فکر خودش یک نتیجه گیری از موقعیتش می‌کنه و اینکه اون نتیجه گیری درست هست یا نه اصلا قابل اثبات نیست. 

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»

هیچ جای دنیا ثابت نشده قرص جلوگیری باعث نازایی میشه. تو ایران ازونجا که بچه آوردن خیلی مهمه و بسیارم اصرار دارن همون سال اول بچه بیاد تا مشکلی پیش بیاد میگن دیدی جلوگیری کردی نشد؟حالا اگه قرص خورده باشی میگن قرص نازایی میاره، اگه کاندوم و طبیعی باشه میگن دیدی رحمت خشک شد؟!!!!!و اصطلاحاتی که اصلا علمی نیست به کار میبرن.

قرص نازایی نمیاره اگرم دکترا گاهی یه چیزی میگن بخاطر اینه شرایط بارداری به هردلیلی سختتر شده. چند درصد ازونا که میگن قرص باعث شد نازا بشیم قبل مصرف چکاپ رفتن و مطمئن بودن سالمن؟

عجب... شما حرف من را کلا نگرفتی!!  متاسفم بابت اعتقادی که اینقدر جبهه گیری توش هست که باعث می‌ش ...

قصد جبهه گیری نداشتم اصلا. کلی گفتم که اهل هر دین و یا فرقه ای باشی بالاخره یه سری مقدسات داری.

ببخشید اگه ناراحت شدی. منظوری نداشتم گلم.

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!