2733
2734
عنوان

با مامانم دعوام شد سر بي پولي شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1239 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتم نداره گفت باید قرض کنه بخره گفتم روم نمیاد بگم خلاصه انقد گف گف درد صورتی ک خودش اصلا مشکل م ...

توام میگفتی عزیزم از وقتی من بله دادم به وظیفه توئه 

چقد بده واقعا اینجوری واسه اینجور وقتاست میگن زن دستش تو جیب خودش باشه خوبه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2731
توام میگفتی عزیزم از وقتی من بله دادم به وظیفه توئه  چقد بده واقعا اینجوری واسه اینجور وقتاست ...

مرد خوبیه میدونی بس ک بهش فشار مالی اومده بود این حرفو زد

سنو سالشم کم بود 20 سالش بود مادرش یاد میداد بهش

☺️
گفتم نداره گفت باید قرض کنه بخره گفتم روم نمیاد بگم خلاصه انقد گف گف درد صورتی ک خودش اصلا مشکل م ...

حالا یسال لباس هم نخری بجایی بر نمیخوره

اختلاف پیش نمیاد

گریه هم نمیکنی

۱۶۲.۵ وزن  هدف ۱۶۲ راضیم ازت،،، دیوونه ی دوست دشتنی از دلم کاش نری خواستی کم باش ولی باش
2738
توام میگفتی عزیزم از وقتی من بله دادم به وظیفه توئه  چقد بده واقعا اینجوری واسه اینجور وقتاست ...

بله گفته 

اما میتونه بعد بله گفتن دیگه خونه پدر نمونه و برن زیر ی سقف زندگی کنه

۱۶۲.۵ وزن  هدف ۱۶۲ راضیم ازت،،، دیوونه ی دوست دشتنی از دلم کاش نری خواستی کم باش ولی باش
حالا یسال لباس هم نخری بجایی بر نمیخوره اختلاف پیش نمیاد گریه هم نمیکنی

خب من که لباس نمیخواستم 

بابام ول نمیکرد

اخرشم هی گریه کردم گفتم لباس نمیخام بابام برد خرید واسه هر تیکه اش ک میخرید چقد منت گذاشت

☺️

بی خیال.جهیزه خوب حتما خوشبختی نمیاره.منم بعد چند سال هنوز جرات نمیکنم وسایل تزیینی بخرم.از بس اولویتهای دیگه دارم.دلم برای شوهرت سوخت. همین که عرضه داره و کار میکنه پول کنار میذاره یعنی مرد زندگیه. از شرایط اقتصادی شوهرت پیش خانوادت نگو.غرور شوهرت غرور تو هم هست.البته اگه شوهرت آدم خوبیه. 

بله گفته  اما میتونه بعد بله گفتن دیگه خونه پدر نمونه و برن زیر ی سقف زندگی کنه

خب نمونن زن که از خداشه😀😀😀😂😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2706