2737
2739
عنوان

خواستگارم+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 58181 بازدید | 525 پست
ناچارا دارم طلاق میگیرم،دنیا برام جهنم شده انگار،دلم نمیخاد شناسنامم مهر طلاق بخوره ولی از یه طرف چا ...

طلاق آخرین راهه کاش مشاوره بری 

زندگیت روحفظ کن که بعدا حسرت نخوری 

یه لیست بزارجلوت ازخصوصیات خوب وبدش برومشاوره ببین چی میگه یکم فکرکن بعداپشیمون نشی یه ساله ازدواج کردی؟

گرنگهدارمن آن است که من میدانم 😍😍😍شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد💝💝💝

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دقیقا من شوهرم درامدش زیاد نیست ولی اخلاقش عالیه  ولی اکثر مردم بیشتر به پول اهمیت میدن تو این ...

کی به پول اهمیت میده؟ وقتی اخلاق نیست زندگی درست نمیشه،مثل حال و وضع الان من،خیلی سخته زندگی با مرد بی اخلاق،مثل مرگ میمونه

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2728
اره بچه بازیم رودادن به این بود انقدسادم ک هرچی میگفت نمیتونستم ج بدم😔

وااا

چند سالته؟

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2738
خیلی زورم میاره یکمم زبون ندارم دعواش کنم

خب از همه طرف بلاکش کن. شمارش بذار تو بلاک لیست. منم یه دیوونه مثل این بود و هنوز بعد دوسال هست ک ولم نمی کنه . اولش مثل شما با پیام هاش اعصابم می ریخت بهم. ولی گذاشتمش تو بلاک لیست ، راحت شدم. گوشی من یه جودی هست ک پیام های شماره مسدود رو گوشی نمیاد ولی تو پیام های مسدود هست .هنوزم داره پیام میده من میخونم و می خندم. روانی بهش گفتم ازت بدم میاد. باز پیام میده تو واقعا دوست نداری با من ازدواج کنی ؟😑😑😑😑😑😑

بلاك كردن كار درستي نيست برا كسي ك اومده با خانودش خاستگاري

خيلي راحت ميگفتي معذرت ميخام اما ما ب درد هم نميخوريم

من يك سري معيارها دازم ك از گفتنش معذروم و شما اونها رو نداريد

بعد ك ديدي اصرار ميكنه

بهش بگو اين نظرم رو ب خانوادم هم گفتم اگه نياز ميبينيد تا از طريق خانواده ب اطلاع خانوادتون برسونيم

و تمام

بي حرمتي نكنيد بهم

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
طلاق آخرین راهه کاش مشاوره بری  زندگیت روحفظ کن که بعدا حسرت نخوری  یه لیست بزارجلوت ازخ ...

عقدم،هیچ راهی نذاشته،الکل مصرف میکنه و متادون،مادری و دهن بینه،دهن بین از همه دوستاش داداش خانواده،پشت سرم پیش همه بد میگه که طرف مقابل دلش بسوزه بگه اخه فلانی چقد سختی میکشی دلم سوخت برات،کلی فحش داد بهم اونم ناموسی ،به پدرم فخش داد،انتظار پول داره از پدر من،بنظرت مشاور کدومشو میتونه درست کنه

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:

استارتر ولش کن عزیز 

من که والا جدا شدم تا الان هر چی جدا شده بود اومده 

لجباز و غد و یه دنده بودن که حرف حرف خودشونه 

یعنی دم از عشق وعاشقی میزنن 

بعد پای مشاوره میاد وسط دیگه عشق و عاشقیشون پر !

یا پای خونه میاد وسط خودشونو تیکه تیکه میکنن که حتما یه کوچه بالاتر مامانم باید باشه 

یا الان که یکی گفته تو ورامین بریم چون خونه دارم 

ما هم میگیم چند سال اینجا اجاره بعد تصمیم بگیریم 

به خدا بهش میگیم فکر کن هم شما هم من !

فرداش اس میده که مسیر یابی کرده برای من که چطوری راحت بیام شهرمون 

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
2706