2737
2734

التماس دعا

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

می‌دانم آدینه‌ای خواهی آمد که سحرگاهانش سرشار از شمیم گل نرگس است. می‌دانم آدینه‌ای خواهی آمد، آن‌گاه که قناری برای گل نرگس می‌سراید؛ آن‌گاه که بیابان‌های زمین لبریز از طراوت رویش گل نرگس می‌شوند. می‌دانم آدینه‌ای خواهی آمد و ما با بغلی از گل‌های نرگس به پیشوازت خواهیم آمد. آن‌گاه که چک‌چک اشک‌هایمان بر گلبرگ‌های گل نرگس می‌چکد. آری می‌دانم آدینه‌ای خواهی آمد. ای مولود گل نرگس، چشم به راهت می‌مانیم.

میلاد معطر مهدی (عج) بر همه عاشقان آن حضرت و منتظران تاریخ تبریک و تهنیت باد

حالـــــــم خوش نیست😞مثل مغروری که تو جمع زیر گریه میزنه....!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

التماس دعا عزیزان

حاجتتون روا ان شاالله

اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم صل علی محمد وال محمد فعجل فرجهم

کاربر قدیمم ترکوندن برا خودشون😵😮بدون هماهنگی،حالا ک تا اینجا اومدی ی صلوات لطفا بفرست،دلتون شاد🌸🌸
2728
2738

خودت میدونی من خیلی تنهام مگه نه ؟؟؟اخه میگن ازشما چیزی پنهان نیست..میدونی تواین دنیا هیچ کی روندارم.؟؟؟؟..میدونی بایدتوبی کسی هام بمیرم..؟؟؟میدونی برای هیچکس عزیز نیستم.؟؟.میدونی خاطرم براهیچ کس عزیزنیست حتی خانوادم ؟؟؟چرا؟؟؟واقعاچرا؟؟؟..دلم خیلی گرفته...دنیا به این بزرگی هیچ کس مونس تنهایام نیست...

مدام دلتو میشکنن..سکوت میکنی ...هیچی نمیگی..حتی اخمم نمیکنی..اروم قلبتو برمیداری میری..اونوقته که بهـــت میـگن...بــــــی مـعرفت ❤❤❤ 
خودت میدونی من خیلی تنهام مگه نه ؟؟؟اخه میگن ازشما چیزی پنهان نیست..میدونی تواین دنیا هیچ کی روندارم ...

منم خیلی تنهام عزیزم...اصلا خانواده ندارم...دلت رو بسپر به خدا وبا صاحب امروز همیشه درددل کن چون زنده س وشاهد....

منم خیلی تنهام عزیزم...اصلا خانواده ندارم...دلت رو بسپر به خدا وبا صاحب امروز همیشه درددل کن چون زند ...

خدا بعضی یاروخیلی بدبخت افریده مثل من!!چرا خانواده نداری؟؟ازدستشون دادی؟؟؟

مدام دلتو میشکنن..سکوت میکنی ...هیچی نمیگی..حتی اخمم نمیکنی..اروم قلبتو برمیداری میری..اونوقته که بهـــت میـگن...بــــــی مـعرفت ❤❤❤ 
پدرومادرم خیلی قبل فوت شدن...برادرم هم بتازگی رفت پیش خدا...خواهر هم ندارم...تموم.

خدا بیا مرزتشون ..حالا شما میگی ازدستشون دادی من چی ..دارم ولی انگار ندارمشون..همش چسبیدن به داداشم ..حمایت های بیجاشون واقعا حرسمودرورده..اصلا به فکرمن نیستن..من توزندگیم مشکلی ندارم ولی دلم یه خانواده میخواد که حسابی پشتم باشن

2706