2733
2739
عنوان

من برگشتم

176 بازدید | 8 پست

گفتم دوباره یه فرصت بهش بدم شوهرم و جاریم و شوهرش اومدن گفتن تا بعد عیدفطر مصالح میاریم میسازیم ولی بابام بهم گفت اگه بالای خونه پدرش خونه بسازی و طلاهاتو بدی واسه بالا مسئولیتش باخودته حالا اگه تو زمینش میساخت یه چیزی..منم وقتی اومدم طلاهامو دادم به مامانم ..بابام گفت اگه چیزی گفتن بگو بابام نمیذاره طلاهامو بفروشم نظر شما چیه من تا بعد عید فرصت دادم اونم فقط ۵تا۶روز بنظرتون اینکار درسته یا نه

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم

به نظرم طلاهات همین پیش خانوادات باشن بهتره.انشاالله زمین میگیرین خونه خودتون را با طلاهات میسازین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم طلاهات همین پیش خانوادات باشن بهتره.انشاالله زمین میگیرین خونه خودتون را با طلاهات میسازین.

زمین داریم ولی اون میخواد بالا خونه پدرش بسازه که من اذیت بشم 

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم
2731
حرف باباتو گوش کن الان حرف شما برد داره.ببخشید بد صحبت میکنم ولی وقتی خرشون از پل گذشت شاید نتونی مس ...

خودش با شوهرش اومد من از اولش گفتم مشکل ما شخصیه من از برادر شوهرم قول گرفتم که اومدم ببینیم چقد رو حرفشون میمونن اینبار بخاطر این حرفش اومدم که بعدا اگه دبه کردن یه مدرکی داشته باشم

دوستمون درست میگه الان ک حرفت در رو داره یعنی اهمیت داره حرفت را بزن و رودروایسی نکن.شما حرف ناحقی نمیزنی هیچ آدم عاقلی طلاهاش را نمیده خونه کسی دیگه را بسازه بگو ک دوس داری با طلاهات خونه خودتون رابسازی یعنی همون زمینتون را.

دوستمون درست میگه الان ک حرفت در رو داره یعنی اهمیت داره حرفت را بزن و رودروایسی نکن.شما حرف ناحقی ن ...

از دیشب تا الان دارم رو شوهرم کار میکنم تا ببینم چی میشه..

2738
عزیزم با تنش و بحث و عجله کاری نکن.با صبر و آرامش حرفت را بزن.

اره..میگه من انگار با پدرت ازدواج کردم بهش گفتم این طلاها حق منه پشتوانه منه من اگه اینا رو بدم دیگه چیزی برای ازدست دادن ندارم ..فعلا تا اینا رو دارم پشتم گرمه که اره اگه فردا  پس فردا به هر دلیلی جدا شدم یه پس اندازی دارم که باهاش یه کاری راه بندازم نظر بابام هم همینه