2733
2734
عنوان

دوربین مخفیه 🤔 یکی پاسخگو باشه لدفا😣 داریم به کجا میریم🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 3067 بازدید | 252 پست
چطوری گزارش میشه کرد منم برم بزنم 

به این لینک پایینی برو و لینک یکی از مطالب جدید طرفداری رو بذار
تاکید میکنم لینک مطالب جدید طرفداری رو بذار (چون نباید آدرس تکراری بشه) از بس گزارش کردن طرفداری رو که آدرس خالی از طرفداری قبول نمیکنه

http://filter.internet.ir/mobile/?part=send-report

روزگار میگذرد...
بعد از اینکه گفتم سایت طرفداری رو گزارش میکنیم امشب چقدر کاربر پیدا شده برای ماست مالی کردن گند های ...

والا تاپیک من رو ببینید میفهمید که کی اومد لو داد درضمن شما که مطالب اونجارو میخونین باید دیده باشین که چقد به من فوش دادن. من که گفتم نود درصد کاربراش بچه های زیر ۱۷ سال هستن ببینید بزرگترین سایت ورزشی ایران هستش البته از نوع کاربر محور و هرمردی هم میدونین به ورزش میتونه علاقه داشته باشه و لزوما هرکی میره اونجا شبیه اون بچه ها نیست من از لجم اومدم گفتم که میخوان بیان و چرت وپرت بگن چون به قول شما میدیم که میگن بریم فلان کارو بکنیم بله خودمم از مسیولین سایتشون رضایت ندارم چون مدیریت ندارن اگه مدیریت داشتن وضع سایتشون اون نمیشد . درضمن من یادم نمیاد عذرخواهی کرده باشم من یه کار خوب‌کردم و خیلی از کاربرای شما هم ازم تشکر کردن متوجه نمیشم چرا باید عذرخواهی کنم. مسیولین طرفداری هم کاراشون به خودشون مربوطه این بار دوم که این گندو بالا میارن اگه مدیریت کنن که هیچ اگه نکنن به ضرر خودشونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیف میکنم دارن میترکن😃😃😃😃

خخخخ اره عجیب هم میسوزن
اگه مدیرای نی نی سایت پیگیری کنن مسئولای سایت طرفداری به التماس کردن می افتن انصافا

و در آخر اینکه شما هم سایت طرفداری رو گزارش بزن
تو کامنت قبلیم توضیح دادم

روزگار میگذرد...

خدا زبون داده واسه حرف زدن چرا سریع به اماما واگذار میکنن یسریا خیلی کار زشتیه😐😐

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2728
زشته نفرین نکن    

خدا شاهده دارم گریه میکنم.تاحالا تو این سایت اینجوری دلم نشکسته بود.لااقل بی معرفتا از چند نفرسوال کنین دربارم بعد قضاوت کنین.

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
به این لینک پایینی برو و لینک یکی از مطالب جدید طرفداری رو بذار تاکید میکنم لینک مطالب جدید طرفداری ...

مرسی👌👌

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
والا تاپیک من رو ببینید میفهمید که کی اومد لو داد درضمن شما که مطالب اونجارو میخونین باید دیده باشین ...

باشه آقا پسر
حالا هم کاریت نباشه و بجای ماست مالی سایت طرفداریتون اگه یه ذره مردی سایت طرفداری رو گزارش بزن تو هم و الا هیچ!

روزگار میگذرد...
سعید جاویدی خیلی کثیفی  از طرف بچه های نی نی سایت     توام داستان نگو داره سایتتون ...

والا نمیدونم چرا باید واسه یه پسر ۳۱ ساله بسته شدن یه سایت مهم باشه غک میکردم کاربرای اونجا بچه و بی منطق هستن ولی میبینم اینجا هم کم ادم بی منطق وجود نداره اینم دستت درد نکنه شماست

2738
خدا زبون داده واسه حرف زدن چرا سریع به اماما واگذار میکنن یسریا خیلی کار زشتیه😐😐

زبون داده واسه کسی که زبونو بفهمه.میگم به جدم قسم واسه اولین بار رفتم به اون سایت سرزدم دیدین که چقد ناشیانه کامنتای پارسالو برداشتم آوردم اینجا؟به امام حسین پسرنیستم.دلم شکست که قسم جدمو میخورم وگرنه هیچ چیزی ارزش اینو نداره که اینجور قسم بخورم

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
به این لینک پایینی برو و لینک یکی از مطالب جدید طرفداری رو بذار تاکید میکنم لینک مطالب جدید طرفداری ...

من میزنم گزارش مردمیو همش میگه کد صحیح نیس چیکاررکنم

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
والا تاپیک من رو ببینید میفهمید که کی اومد لو داد درضمن شما که مطالب اونجارو میخونین باید دیده باشین ...

امشب نمیدونم چرا از هرچی مرده بدم اومد😏😏😏😏

باشه آقا پسر حالا هم کاریت نباشه و بجای ماست مالی سایت طرفداریتون اگه یه ذره مردی سایت طرفداری رو گز ...

ماست مالی؟؟؟؟ اینکه اومدم گزارش دادم کارای اونارو معنیش میشه ماست مالی؟؟؟؟ عحب!!! خوب‌چطور کزارش بزنم یادم بدین

خخخخ اره عجیب هم میسوزن اگه مدیرای نی نی سایت پیگیری کنن مسئولای سایت طرفداری به التماس کردن می افتن ...

حتما👌👌

2706