2737
2739
عنوان

بچه ها کسی تعبیر خواب بلده

178 بازدید | 9 پست

من شب پنج شنبه خواب دیدم موهامو باز کردم وبه یک نامحرم نشون دادم 

و شب جمعه خواب دیدم رفتم جایی که چندتا مارومارمولک وموش دنبالن میکنن وهیچ کس کمک نکرد اینقدر جیغ زدم که وقتی بیدار شدم قلبم درد میکرد 

بچه ها اگر گسی میدونه کمک کنه من خیلی پریشونم

همسرم من اخم   تورابه خنده   کسی عوض نمیکنم   حتی نداشته هایت راباداشته های کسی عوض نمیکنم من تارموی توکه هیچ حتی خاطراتت رابا هیچکس عوض نمیکنم   تاابدتوقلبمی                مامان دوتا گل پسرم آقا امین و آقا اهورا عشق های مامانی هستید  

بچه ها لطفا کمکم کنید 

همسرم من اخم   تورابه خنده   کسی عوض نمیکنم   حتی نداشته هایت راباداشته های کسی عوض نمیکنم من تارموی توکه هیچ حتی خاطراتت رابا هیچکس عوض نمیکنم   تاابدتوقلبمی                مامان دوتا گل پسرم آقا امین و آقا اهورا عشق های مامانی هستید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مواظب دوستات باش همشون خوب نیستن

من اصلا دوست خاصی ندارم 

در ضمن نامحرمی که بهش موهامو نشون دادم از اشناهامون هستش

یکی بلده خیلی عاای تعبیر میکنه تو تل ولی بلد نیستم لینک بذارم

میتونی بگی بهش خواب منو تعبیر کنه؟

موش نشونه دزده عزیزم 

مامولک هم نشونه فکر درگیرته

مو کلا تو خواب نشونه عزت و جلاله یه زنه و اگه بلند باشه یعنی عزت زیادی به دست میاری و اگه کوتاه باشه یعنی عزتتو خدای نکرده بین دیگران از دست میدی

موش نشونه دزده عزیزم  مامولک هم نشونه فکر درگیرته مو کلا تو خواب نشونه عزت و جلاله یه زنه ...

منم خواب دیدم تو رختخوابمون ی عقرب زرد هست ک بسیار زیبا و ترسناک بود.شوهرمم جفتم بود ولی اصلا براش اهمیتی نداشت.اون عقربم فقط ب سمت من میومد.ولی در آخر تونستم بکشمش.تعبیرش چیه بنظرتون؟

هر چی بدی دیدم از خوبیام بود!🤳
2738
منم خواب دیدم تو رختخوابمون ی عقرب زرد هست ک بسیار زیبا و ترسناک بود.شوهرمم جفتم بود ولی اصلا براش ا ...

عزیزم عقرب تو خواب نشونه ادمی هست که در ظاهر باهات دوسته ولی در باطن دشمنه

کشتن عقرب تو خواب به این معنیه که شما اون روی کسی رو بالاخره میشناسی و باطنش رو میفهمی شکر خدا و اگه توی کاری وارد شدی تو اون موفقیت پیدا میکنی☺