2733
2739
عنوان

بچه ها من از شوخیای بیجا بدم میاد بنظرتون من زیادی حساسم

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 46 پست
داستان استادت چي بود؟؟

من با دخترش تو ی دانشگاهیم دخترشم گفته ک ما ی استاد مرد داریم من همون موقعه ها پریود نمیشدم ایناهم فهمیده بودن هی میگفت نکنه با استادت .... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب کدوم دختر عاقلی به استاد مردش میگه پریودم نامنظمه؟ از شوخی خالت ناراحت میشی بعد به استاد مذکرت می ...

عزیزم میگه یه استاد دارم که خالم میگه پریودنمیشی حتمابااون استادت بودی

دردم از یار است و درمان نیز هم
2728
من با دخترش تو ی دانشگاهیم دخترشم گفته ک ما ی استاد مرد داریم من همون موقعه ها پریود نمیشدم ایناهم ف ...

خالت كلان بي شعوره جواب درست بهش بده تموم كنه اين حرفاش رو 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2738
ن با همه ایینجور نیس بامن اینجوریه 

پس فکرکنم حق داری

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
اره حس میکنم تیکه میندازه  نمیدونم مشکلش چیه

بنظرم قشنگ توروش وایستاباهاش جدی برخودکن یاتوام بگواره فکنم دخترتم حامله باشه چون هرجاباشم اونم هست😡 دیگه دفعه آخرش میشه ازاین تیکه هابندازه شمامیگی شوخیه مادرت میگه شوخی اگه همون دوروبریه فامیل یاغریبه بشنون ۸۰درصدمیگن نکنه واقعاهمچین چیزی هست  

اره حس میکنم تیکه میندازه  نمیدونم مشکلش چیه

با دخترش یه دانشگاه میری ؟ 

یا اون چیزی میگه که خودش رو خوب نشون بده 

یا حسادت میکنه 

به هر حال خیلی جدی باهاش برخورد کن ، اصلا جواب نده ، نخند ، اگر دیدی دست بردار نیست ، خیلی جدی بهش بگو بس کن دیگه این شوخی مزخرفو .

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
ن دختر خالم دختر خوبیه فک نکنم چیز بدی پشتم بگه

گفتم شاید 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
2706