2703
2553

مثلا ی خاله دارم ک ی مدت پریود نمیشدم ی استاد مرد هم دارم هی چب میرفت راست میرفت میگفت نکنه حامله ایراز اقای ...!یا ی بار حالم بد شد استفراغ کردم دوباره گفت چندماهته !دوباره تو ی مراسمی همه ایستاده بودن من نشسته بودم  گفت نکنه خبریه ک نشسته بودی  چندماهته باکی خابیدی!البته با خنده من بهم برمیخوره ب مامانمم ک بکم میگ خب شوخی میکنه یعنی بی جنبم؟

کمی تا حدودی

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ن طبیعیه ادم از یه سری شوخیا خوشش نیاد 

من رقتارایی ک اذیت میشم کلا سعی میکنم به طرف بگم با برخورد مناسب نسبت ب رفتارای خودشون البته و میزان صمیت و اینا تا ایه تکرار نشن 

چي خاله ات رو نصفه ول كردي ؟استادت كه مرده از كجا ميدونه يه مدت پريود نميشدي؟

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2714
چي خاله ات رو نصفه ول كردي ؟استادت كه مرده از كجا ميدونه يه مدت پريود نميشدي؟

چون  میدونستن  گفتن چرا دکتر میری گفتم پریوددنشدم رفتم سونو بدم ببینم کیستی چیزی ندارم مشکلم چیه

وا معلومه ن حساس نیستی یعنی چی با کی خوابیدی 😐

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

منم بدم میاد این دیگه شوخی نیست توهین به شخصیته

ببخشی اینو‌میگم ولی این دفعه پرسید با کی خوابیدی

بهش بگو با شوهرت 

بعد بخند بگو شوخی کردم

تا ته وجودش میسوزه

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
ن طبیعیه ادم از یه سری شوخیا خوشش نیاد  من رقتارایی ک اذیت میشم کلا سعی میکنم به طرف بگم با بر ...

سری اخر باحالت تمسخر گفتم اره خابیدم گفت باکی گفتم نمیشناسی رومم اون طرف کردم 

2706