2733
2734
عنوان

جواب آمینوسنتز هرکی میتونه جنسیتو از روش بخونه لطفا بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2059 بازدید | 79 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی راجع به جنسیتش ننوشته

آها ممنون

دلم به حال زن هایی که شوهراشون عضو نی نی سایته میسوزه فکر کن شوهرت مرد زندگیت تو یه سایت زنونه خاله زنکی کنه 😬خدا نصیب نکنه😖😱🤐
2731
ممنون گلم این هم عکسای واضخش

توی این عکس دو خط آخر 

کروموزوم ها رو بررسی کرده که دو تاشون کروموزوم های جنسی هستن که یکیش x و اون یکی y هست و مشکلی هم ندارن 

در ادامه هم نوشته که کروموزوم های ۱۳ و ۱۸ هم مورد بررسی قرار گرفتن 

خیلی تخصصی نمیتونم ترجمه کنم 

ولی کروموزوم های جنسی که مورد بررسی قرار گرفتن xy هستن که نشون دهنده پسر بودن جنین

پسره عزیزم خط آخر از عکس آخری که گذاشتی نوشته 

سلام گلم مطمعنی

دلم به حال زن هایی که شوهراشون عضو نی نی سایته میسوزه فکر کن شوهرت مرد زندگیت تو یه سایت زنونه خاله زنکی کنه 😬خدا نصیب نکنه😖😱🤐
2738
اگر کروموزوم های مورد بررسی  X X 13 18  میبود جنین دختر بود  ولی ای ...

ممنون عزیز دلم😚😚😚

سلام عزیزم بله کاملا مطمینم  امیدوارم به سلامت دنیا بیاد برای نی نی منم دعا کن  منم یک ...

انشالله گلم به خواسته دلت برسی بچه چندمته پسر میخوای منک دختری دارم نذر کردم دومی پسر شد اسمشو بذارم محمد الان ۱۹ هفتمه نی نی پسرت توهم نیت کن گلم

انشالله گلم به خواسته دلت برسی بچه چندمته پسر میخوای منک دختری دارم نذر کردم دومی پسر شد اسمشو بذارم ...

بچه دوممه اول دختره 

چند ماه پیش حامله بودم پسر بود

بخاطر مشکل تو آمینو سنتز مجبور به سقط شدم یه کروموزوم اضافه داشت برا همین دلم میخواد خدا پسرم رو سالم بهم برگردونه

بچه دوممه اول دختره  چند ماه پیش حامله بودم پسر بود بخاطر مشکل تو آمینو سنتز مجبور به س ...

انشالله بسلامتی خدا یه پسر سالمو صحیح بهت بده 

چرا آمینو دادی عدد ان تی ت زیاد بود؟

2706