2737
2734
عنوان

مشکل من با مادرشوهرم

1255 بازدید | 39 پست

سلام بچه ها

دو ماه پیش پدرشوهرم به رحمت خدا رفتند . از اون تایم مادرشوهرم شبها میاد خونه ما میخوابه که تنها نباشه .

تا قبل از این جریان ما مشکلی با هم نداشتیم ، یعنی من از اول ازدواجم خیلی حفظ حریم کردم و قاطی نشدم تا احترامم حفظ بشه و موردی نداشته باشیم .

الان که تایم های بیشتری تو خونه من هستند بعضی کارهاشون آزارم میده .

مثلا صبحهای خیلی زود حدود ساعت ۵:۳۰ یا ۶ بیدار میشن و من باید یادم باشه از شب قبل واسشون صبحانه رو میز گذاشته باشم ، وگرنه میشینن رو مبل تا ساعت هشت که من یا شوهرم بیدار میشیم و نمیرن خودشون از تو یخچال چیزی بردارن . یه شب من فراموش کردم نون نداریم برای صبح به شوهرم که بیرون بود هم اس دادم اومدنی نون بگیر اونم فکر نکرده بود اصلا نون نداریم  نگرفته بود صبح مامانش بهش گفته بود من گشنه موندم اونم با من دعوا که چرا نمیگی مامانم گشنه میمونه صبح 😐 

یا مثلا یهو ساعت چهار صبح مامانش میاد تو اتاق خواب ما که بپرسه اذون گفتن یا نه 😨

دیروز هم من تو حمام بودم با دخترم ، شوهرمو صدا کردم بیاد دخترم رو ببره تا من آب بکشم خودمو بیام بیرون میگه شورت بپوش مامانم میخواد بیاد به شکمت قران بخونه ( من حامله م ) منم گفتم یعنی چی من دوست ندارم لخت منو ببینن اونم دعوا که چطور مامان خودت ببینه عیب نداره مامان من عیب داره 😐

امشب باز تو اتاق داشتم لباس عوض میکردم مامانش اومده میگه میخوام شکمت رو ببینم بهش قران بخونم منم طاقت نیاوردم جواب دادم من دوست ندارم این کارها رو و اینکه بدن ادم خصوصیه شما نباید همچین پیشنهادی بدین ول کرد رفت ( شوهرم نبود البته ) موندم صبح باز میخواد چه آشی بپزه برام دیش شوهرم با جواب دادنم 😢

یا امشب داشتم کودک شو با دخترم میدیدم میگه این تی وی رو خاموش کنید گفتم ما داریم میبینیم گفت برنامه ش بیخوده منم گفتم خب ما داریم میبینیم و دوست داریم دیگه چیزی نگفت 

شاید اینا به نظر شما موارد کوچیکی باشه نمیدونم من حساس شدم به خاطر بارداری یا چی

احساس میکنم دارم به خاطر این موارد از شوهرم دور میشم ، شوهرم جوگیر تنهایی مامانش شده و چند روز قبل بهم گفت من اولویت برام مامانم نه تو و بچه هام 😔

به نظرتون چیکار کنم که شوهرم بیشتر از این ازم فاصله نگیره و مادرشوهرم هم بفهمه کاراش رو دوست ندارم ؟

مستقیم با مادرشوهرم صحبت بکنم ؟

با حیوانات مهربون باشیم 🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
تقصیر مادرشوهرته خوبگ حالا شوهرشون فوت کردن خدا رحمتش کنه ولی دلیل نداره بیاد با شما زندگی کنه. تا ک ...

والا خودشون میگن یه نفر رو بگیرین شبها بیاد پیش من بخوابه ما چندتا کیس معرفی کردیم نپسندیدن

الان هم هنوز ظاهرا دنبال کسی هستند خدا از دلشون خبر داره که واقعا بطور جدی دنبال هستن یا نه

نخود هر که رود خانه خود،،،،برن ایشون،وقت رفتنه

خب تنها شبها نمیمونن تو خونه متاسفانه و میترسن

با اینکه براشون دوربین مداربسته هم نصب کردیم

حق داری ناراحت باشی واقعا سخته و تو حساس نشدی هر کسی باشه زودتر از اینا تکلیفو مشخص میکنه من یشب حالم بود مادرشوهرم میخواست بمونه خونمون مراقبم باشه نذاشنم گفتم احتیاج نیس اخه تو خونه لباسای باز میپوشم حوصله نداشتم مراعات کنم...حالا فکر میکنم ک شما خیلیم صبوری تحمل میکنی بشین با همسرت حرف بزن ببین میتونی قانعش کنی ک اینکار اشتباهه