2737
2739

من تاپيكشون خوندم راستش منم يه كوچولو تو شكمم ترك دارم ولى خيلى كم

به نظرتون واقعاً براى مرد ها اون ترك مهمه؟

خب مانكن كه نيستيم بالاخره 

كيا ترك داشتن و بعد عروسى شوهرتون چيزى گفت درموردش؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من کل بدنم ترک برداشت نه چیزی نگفت و اگه هم بگه به دو تیکه ی مساوی تقسیمش میکنم چون سختی های بارداری کم بود که بدنمم صافو صوف کنم براش؟

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

کسی،کسی رو واقعا بخاد،یه پا هم نداشته باشه،براش مهم نیست

مورد داشتیم یه نفر،زنش زیبا و خوش اندام بوده،اما عاشق زنی زشت شده

مردی که به خاطر یه ترک روی شکم ویا هرجایی،بخاد زده بشه،بهتره بمیره

من قبل از ازدواج متاسفانه ترک های زیادی ب وجود اومدم رو بدنم تو سن رشد و ب خاطر چاق و لاغر شدن الانم ک باردارم رو شکمم پر از ترک شده ولی همسرم تا حالت ب روم نیاورده برا خودمم مهم نیست چون ب نظرم خوش اندامی مهم تر از صاف بودن پوسته البته خیلی دوس داشتم ترکا نباشن ولی خب هیچ راهی نیست متاسفانه

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد
2738

من اولا برا شوهرم خیلی مهم بود الانم هست ولی وقتی دید باردار شدمو ترک اتفاد رو پاهامو شکمم و همه جا گفت بیخیال ناراحت نباش کاری کرد باز اعتماد ب نفسم بالا رفت ...گفت وقتی بچه بعدو هم اوردی لیزر‌کن

برای ۱۱ همین بار قطع کار بری شدم 😑😑😑😑نی نی یار بخدا دیگه خط برا هیچکدوم خواهر برادرامم نمونده لطفا این کارو نکن با من 😉مرسی اه 
کسی،کسی رو واقعا بخاد،یه پا هم نداشته باشه،براش مهم نیست مورد داشتیم یه نفر،زنش زیبا و خوش اندام بو ...

قربون دهنت.ادم عاشق کسی که میشه زیبا میبینتش.والسلام بقیش بهانه ای بیش نیست

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.

بابا تروخدا انقد اقایونو مهم نکنید

مگه خودشون همه چیزشون کامله

چرا همش ما خانما باید دنبال راهی واسه زیبایی برای شوهر و جذب و اینا باشیم

یکم کوتاه بیایم

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
من قبل از ازدواج متاسفانه ترک های زیادی ب وجود اومدم رو بدنم تو سن رشد و ب خاطر چاق و لاغر شدن الانم ...

منم دقيقاً به علت رژيم يكم پوست شكمم ترك برداشت ميخواستم برم ليزر ولى گفتم تاثيرى نداره

منم دقيقاً به علت رژيم يكم پوست شكمم ترك برداشت ميخواستم برم ليزر ولى گفتم تاثيرى نداره

حالا تلاش خودتونو بکنید شایدم بهتر شد ولی میگن ترک وقتی سفید رنگ بشه دگ نمیره 

کسی هم ک عاشق باشه کور میشه و اصلا این چیزا ب چشمش نمیاد تازه یه ویژگی هم هس براش چون همه ک ترک ندارن😁

تاپیک فاتحه برای مادربزرگ مهربونم هرکس لطف کرد و فاتحه فرستاد تاپیکو لایک کنهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3353938/مادربزرگ-مهربونم-روحت-شاد

اووووووووووووووووووووووووووووف خداااا😤یعنی بایدنگران ترکای پوستمونم باشیم☻☻☻من دیگه حالم بدشدبااین حجم ازتاپیکایی ک درموردترک ولاغری وقدوپروتز وپیکرتراشی و فلان و...

مابایدهمه چی تموم باشیم واس مردا؟!!چرا؟چرامابایدهمش بترسیم ازکم بودنمون برای اونا؟چراهمش میگین زن بایدسرباشه؟چون میترسین شوهرتون بره دنبال زنای دیگه؟متاسفم واس خودمون 😒مگه چ تحفه ای ان مگه کین چین ؟خوشاااااااااااااااااااااب سعادتشون یعنی واقعاخوشای دغدغه بیشترندارن ک اونم کاره ک اونوماهم داریم😳😳😳

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد♥
2706