2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وزن ۱۶.۴۰۰

قد ۱۰۷.۵

سن دقیق ۳ سالو ۱۰ ماه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2731
واقعا؟؟؟ 😥😥😥پس چرا امروز دکتر به من گفت بچت نرماله قدش 100وزنشم14500

قدو وزن تولدش چند بوده

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
پسرم دقیقا سه سال و سه ماهشه امشب . وزن ۱۶.۴۰۰ و قد ۱۰۵

واقعا؟؟؟ 😥😥😥پس چرا امروز دکتر به من گفت بچت نرماله قدش 100وزنشم14500 با وجود اینکه دم و باباش جز قدبلنداییم

2738
واقعا؟؟؟ 😥😥😥پس چرا امروز دکتر به من گفت بچت نرماله قدش 100وزنشم14500

خوب نرماله دیگه . بهداشت به من گفت قد پسرت از نرمال بلند تره . وزنشم چون خیلیییی خوش خوراکه اینقدره . و البته اضافه وزن داشت که داره درست میشه . 

کوچولوی شما کاملا نرماله نگران نباش.

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
قد55وزنه3450

ماشالله قدش بلند بوده

تو سن بچه های ما سالی ۶ سانت قد بگیرن نرماله

دکتر دخترم گفت چند باشه قدش مهم نیست مهم اینه سالی ۶ سانت قدش بلند شه