2733
2739

خانومایی که قبلاتاپیکاموخوندن میدونن که چه مادرشوهر بیشعوری دارم

من ۵ماهه عروسی کردم تازه ده روزه که ازخانواده همسرم جدا شدم و اومدیم خونه خودمون مادرشوهرم از اول خیلی دخالت میکرد منم چیزی نمی گفتم چون رفتارهمسرباهام خوب نبودمیترسیدم بدترشه.

مایه رسم خیلی بدداریم اونم گرفتن گواهی قبل عروسی ورسم دستمال البته خیلی ها اصلا ندارن ولی واسه من بدبخت همه چی بود حالا یه ماه پیش قراربودخواهرشوهرم عقدکنه یه اتفاق پیش افتادونشد الان تاقبل ماه رمضان میخوان عقدکنن خانواده شوهرش گفتن که گواهی بگیره امشب ما خونه پدرشوهرم بودیم مادرشوهرم به قدری عصبانی شده بودازاین موضوع که فشارش رفته بودبالامیگفت این یعنی بی حرمتی به دخترم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دیگه خیلی حرف میزدوگله میکردمنم یادگیردادنای خودش افتادم که چه قدر به من تاکیدمیکردحتماگواهی بگیرم به خواهر شوهرم گفتم توهم مثل من وقتی مجبور باشی باید بری به خداقسم تااین شنیداومدروبرم نشست گفت آره تومجبوربودی من که التماست نکردم عروسم بشی هرچندهنوزازت مطمئن نیستم وناراضیم اینم واسه این گفت که من تادوماه بعدعروسیم باهمسرم رابطه نداشتم وهیچ دستمالی هم به این عفریته خانوم ندادم هنوزبه دلش مونده 

منم گفتم دلتون نخواست چرااومدین خواستگاری چراعروسی گرفتین دیگه تا۱۰دقیقه تندتندحرف زد همسرمم دستم گرفتم محکم هولم دادبیرون درماشین بازکردنشستم خودشم رفت کیفموآورد برگشتیم خونه تااینجاهم هیچ حرفی باهام نزد 

2740
من که بودم رک میگفتم پس شماهم به من بی حرمتی کردین طلاکه پاکه چه منتش به خاکه یعنی صددرصد میگفتم در ...

دقیقا

اگر دنبال حاشیه و دعوا و..... باشی هرچقدم تلاش کنی جواب ریپلی هاتو نمیدم ☺

درست گفته بی حرمتی به دخترشه و هردختری اینکارو کنه به خودش بی احترامی کرده

شما خودت میگی رسم داریم میتونستی جلوی این رسم احمقانه بایستی ولی رفتی گواهی گرفتی

پس الان مادرشوهرتو تحسین میکنم داره جلوی این کارزشت و برای عهد جاهلیت می ایسته

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻

چقدر بيشعورن بعضي از مادرشوهرا البته بلانسبت خوبا...چرا همه چيو واسه دختر غريبه بد نميدونن ولي واسه خودشون اينجوري نيست اما توام خوب گفتي حداقل سوزونديش😒

مثلِ نفس هايم دوستت دارم..همانقدر بي اختيار..همان قدر تا پاي جان❤️🙈
2706